Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 lipca 2007, 13:13

autor: Katarzyna Grysiewicz

Co i kiedy LucasArts zaprezentuje na E3?

Rzecz jasna na tegorocznych targach E3 nie mogłoby zabraknąć gier spod znaku Star Wars i produkcji powstałych na licencji duńskich klocków dla dzieci. Z niepotwierdzonych źródeł wiemy, że w czwartek przedstawiciele LucasArts zamierzają pokazać trzy przygotowywane tytuły.

Rzecz jasna na tegorocznych targach E3 nie mogłoby zabraknąć gier spod znaku Star Wars i produkcji powstałych na licencji duńskich klocków dla dzieci. Z niepotwierdzonych źródeł wiemy, że w czwartek przedstawiciele LucasArts zamierzają pokazać film ukazujący grę Star Wars: The Force Unleashed. Prezentacji ma doczekać się także tytuł Fracture, przygotowywany z myślą o konsolach PlayStation 3 i Xbox 360.

Co i kiedy LucasArts zaprezentuje na E3? - ilustracja #1

Z uzyskanych informacji wynika, że powinna pojawić się również zapowiedź kolejnej pozycji, w której bohaterowie zostaną zbudowani z klocków LEGO. Tym razem pracownicy LucasArts zdecydowali się na wykorzystanie wizerunku jednego z bardziej znanych poszukiwaczy przygód. Mowa o nikim innym jak o archeologu nazwiskiem Jones. Nie znamy jeszcze platformy docelowej gry mającej nosić nazwę LEGO Indiana Jones, wiemy natomiast, że jej komercyjny debiut powinien nastąpić najpóźniej w lipcu przyszłego roku.

Przedstawicieli LucasArts nie potwierdzili jeszcze powyższych danych. Mamy jednak nadzieję, że wyżej wymienione gry rzeczywiście zostaną zaprezentowane podczas jutrzejszego dnia targów E3.