Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 lipca 2007, 13:13

autor: Major Doktor Upiorna

Co i kiedy LucasArts zaprezentuje na E3?

Rzecz jasna na tegorocznych targach E3 nie mogłoby zabraknąć gier spod znaku Star Wars i produkcji powstałych na licencji duńskich klocków dla dzieci. Z niepotwierdzonych źródeł wiemy, że w czwartek przedstawiciele LucasArts zamierzają pokazać trzy przygotowywane tytuły.

Rzecz jasna na tegorocznych targach E3 nie mogłoby zabraknąć gier spod znaku Star Wars i produkcji powstałych na licencji duńskich klocków dla dzieci. Z niepotwierdzonych źródeł wiemy, że w czwartek przedstawiciele LucasArts zamierzają pokazać film ukazujący grę Star Wars: The Force Unleashed. Prezentacji ma doczekać się także tytuł Fracture, przygotowywany z myślą o konsolach PlayStation 3 i Xbox 360.

Co i kiedy LucasArts zaprezentuje na E3? - ilustracja #1

Z uzyskanych informacji wynika, że powinna pojawić się również zapowiedź kolejnej pozycji, w której bohaterowie zostaną zbudowani z klocków LEGO. Tym razem pracownicy LucasArts zdecydowali się na wykorzystanie wizerunku jednego z bardziej znanych poszukiwaczy przygód. Mowa o nikim innym jak o archeologu nazwiskiem Jones. Nie znamy jeszcze platformy docelowej gry mającej nosić nazwę LEGO Indiana Jones, wiemy natomiast, że jej komercyjny debiut powinien nastąpić najpóźniej w lipcu przyszłego roku.

Przedstawicieli LucasArts nie potwierdzili jeszcze powyższych danych. Mamy jednak nadzieję, że wyżej wymienione gry rzeczywiście zostaną zaprezentowane podczas jutrzejszego dnia targów E3.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.