Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 lipca 2007

LittleBigPlanet prawie gotowe, beta za kilka miesięcy
LittleBigPlanet prawie gotowe, beta za kilka miesięcy

Vercetti, 22 lipca 2007, 20:00

Wygląda na to, że prace nad jedną z najbardziej innowacyjnych produkcji poświęconych konsoli PlayStation 3 powoli dobiegają końca. Zgodnie z informacjami podawanymi przez fanowską stronę PSU.com, tworzące dla koncernu Sony Computer Entertainment studio Media Molecule zbliża się już do końca developingu gry LittleBigPlanet.

Alan Wake definitywnie nie w tym roku
Alan Wake definitywnie nie w tym roku

Vercetti, 22 lipca 2007, 18:55

Gdy na początku maja Annie Spencer, przedstawicielka Microsoftu ujawniła informację, że premiera gry Alan Wake nastąpi dopiero w przyszłym roku, wielu obserwatorów odnosiło się do tej wiadomości z dość sporą dawką sceptycyzmu. Niepotrzebnie, jak się okazało, bo wszelkie wątpliwości rozwiał niedawno Shane Kim, wiceprezes firmy Microsoft Game Studios.

Starbreeze szykuje poprawkę do gry The Darkness
Starbreeze szykuje poprawkę do gry The Darkness

Krystian Smoszna, 22 lipca 2007, 17:48

Twórcy gry The Darkness przygotowują lekarstwo na lagi, na które narzekają zarówno posiadacze konsol Xbox 360, jak i PlayStation 3. Na poprawki przyjdzie jednak trochę poczekać. Studio Starbreeze AB zapowiada, że łatki trafią do sieci dopiero w przyszłym miesiącu.

Weź udział w beta-testach gry Universe at War: Earth Assault
Weź udział w beta-testach gry Universe at War: Earth Assault

Krystian Smoszna, 22 lipca 2007, 16:58

Amerykański oddział koncernu SEGA Corporation zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udział w zamkniętych beta-testach gry Universe at War: Earth Assault. Kandydaci, do których uśmiechnie się szczęście, będą mogli zapoznać się z produktem firmy Petroglyph Games, Inc. już w połowie przyszłego miesiąca.

Gra NOW będzie napędzana za pomocą silnika Unreal Engine 3

Krystian Smoszna, 22 lipca 2007, 16:35

Szwedzkie studio Star Vault AB poinformowało w oficjalnym oświadczeniu prasowym, że ich debiutancki produkt o nazwie NOW, będzie napędzany silnikiem Unreal Engine 3.