Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 lipca 2007

Można zapisać się na udział w beta-testach gry Hellgate: London
Można zapisać się na udział w beta-testach gry Hellgate: London

Maciej Jałowiec, 25 lipca 2007, 19:40

Na stronach serwisu iahgames.com pojawił się dziś formularz, dzięki któremu można bezpłatnie włączyć sobie mailowe powiadomienie o rozpoczęciu przyjmowania zamówień na pre-ordery gry Hellgate: London. Co ciekawe, wypełnienie i wysłanie wszystkich trzech pól formularza wiąże się także z zapisaniem do beta-testów wspomnianego tytułu!

Poradnik: Lost Planet: Extreme Condition (PC)

Redakcja GRYOnline.pl, 25 lipca 2007, 19:18

Przed tobą poradnik do bardzo przyjemnej i efektownej gry zatytułowanej Lost Planet: Extreme Condition. Znajdziesz w nim kompletny opis przejścia wszystkich zawartych w tym tytule misji, a także nieco ogólnych wskazówek co do sposobu prowadzenia rozgrywki oraz listę lokalizacji wszystkich Target Marków, czyli jedynych sekretów w grze.

Mario Party 8 wróci do brytyjskich sklepów 3 sierpnia

Jiker, 25 lipca 2007, 15:50

Poznaliśmy nową datę brytyjskiej premiery gry Mario Party 8. Pozycja, wycofana z tamtejszych sklepów przed tygodniem z powodu doszukania się w niej pewnego obraźliwego sformułowania, trafi ponownie do sprzedaży 3 sierpnia bieżącego roku, poinformował serwis MCV.

Microsoft planuje obniżkę ceny Xboxa 360 o 50$?

Misiek, 25 lipca 2007, 15:15

Jak podaje serwis The Hollywood Reporter, Microsoft planuje w przyszłym miesiącu obniżyć cenę Xboxa 360 w Stanach Zjednoczonych o 50$. Miałaby to być odpowiedź giganta z Redmond na niedawne potwierdzenie obniżki ceny PlayStation 3 w USA o 100$.

Kontynuacja Condemned z piętnem Manhunt 2

Jiker, 25 lipca 2007, 15:11

Problemy z grą Manhunt 2 odbiły się szerokim echem na całym świecie. Wpłynęły również na samych producentów gier. Wszystko wskazuje na to, że część z nich nie zamierza zadzierać z organizacjami zajmującymi się klasyfikacją gier i już teraz modyfikuje swoje najnowsze produkcje. Jednym z pierwszych jest firma Monolith Productions, odpowiedzialna za drugą odsłonę cyklu Condemned.

Czy w The Agency posiadacze PlayStation 3 i PC-ów będą mogli zagrać razem?
Czy w The Agency posiadacze PlayStation 3 i PC-ów będą mogli zagrać razem?

Misiek, 25 lipca 2007, 14:52

Gdy firma Sony Online Entertainment ogłosiła, że jej najnowszy tytuł – The Agency – ukaże się na PlayStation 3 i PC-ty, część osób zaczęła podejrzewać, że być może użytkownicy komputerów będą mogli zagrać razem z posiadaczami konsol. Co na ten temat mają do powiedzenia twórcy?

Znamy datę premiery Virtua Fighter 5 na konsolę Xbox 360
Znamy datę premiery Virtua Fighter 5 na konsolę Xbox 360

neoXs, 25 lipca 2007, 14:32

Koncern Sega informuje, że światowa premiera Virtua Fighter 5 w wersji na konsolę Xbox 360 będzie miała miejsce 30 października bieżącego roku. Użytkownicy Playstation 3 już od kilku miesięcy mogą grać w najnowszą cześć Wirtualnego Wojownika, tak więc co tak długo zajęło programistom aby przenieść ten tyłu na maszynki Microsoftu?

The Settlers: Rise of an Empire – start strony internetowej
The Settlers: Rise of an Empire – start strony internetowej

neoXs, 25 lipca 2007, 14:09

W dniu dzisiejszym Ubisoft ogłosił start nowej strony internetowej gry The Settlers: Rise of an Empire. Co ciekawe, na wspomnianej stronie uruchomione zostały zapisy do beta testów, które mają się rozpocząć już w sierpniu. Jest to już szósta część znanej serii strategii Settlers. Po dosyć chłodnym przyjęciu poprzedniej odsłony - Dziedzictwo Królów producent Blue Byte Software postanowił wrócić do starej koncepcji gry dodając garść nowości.

Shadows of Angmar i program partnerski
Shadows of Angmar i program partnerski

Vercetti, 25 lipca 2007, 13:30

Producenci popularnego MMORPG The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar postanowili wyjść do graczy z nową propozycją, dotyczącą opłat abonamentowych za możliwość przebywania w wirtualnym uniwersum “Władcy Pierścieni”. Turbine Entertainment uruchomiło właśnie program, który ma przyciągnąć do jego tytułu nowych odbiorców, a także zmobilizować obecnych klientów do zwiększonego wysiłku na rzecz

Wybuchowa kooperacja ze wsparciem Unreal Engine 3
Wybuchowa kooperacja ze wsparciem Unreal Engine 3

Jiker, 25 lipca 2007, 13:24

Silnik graficzny Unreal Engine 3 zdobywa coraz większą popularność wśród producentów gier. Świadczy o tym również zainteresowanie kolejnej firmy - Tragnarion Studios – która skorzysta z jego właściwości przy produkcji gry The Scourge Project.

Metal Gear Solid 2: Bande Dessinee - kolejny interaktywny komiks dla właścicieli PSP

Jiker, 25 lipca 2007, 12:56

Tokijska impreza związana z obchodami dwudziestej rocznicy powstania serii Metal Gear jest prawdziwą kopalnią wiedzy dla fanów twórczości Hideo Kojimy. Po zapowiedzi beta-testów Metal Gear Online, 15-minutowej prezentacji dema Metal Gear Solid 4 oraz ujawnieniu nowej odsłony cyklu przeznaczonej na komórki przyszła pora na krótkie omówienie kolejnego MGS-a powstającego na przenośną PSP.

Posiadacze konsoli Wii otrzymają grę Star Trek Conquest?
Posiadacze konsoli Wii otrzymają grę Star Trek Conquest?

Major Doktor Upiorna, 25 lipca 2007, 12:52

Zapewne niejeden miłośnik produktów spod znaku Star Trek pamięta grę Star Trek Conquest Online, która zadebiutowała w 2004 r. Obecnie w sieci pojawiły się pierwsze nieoficjalne informacje, że prowadzone są prace nad tytułem Star Trek Conquest w wersji dla konsoli Wii.

Metal Gear także na komórki
Metal Gear także na komórki

Misiek, 25 lipca 2007, 12:49

Chociaż oczy wszystkich są zwrócone w stronę Metal Gear Solid 4, którego najnowszą demonstrację opisaliśmy dla Was jakiś czas temu, fanów grania na telefonach komórkowych ucieszy zapewne następująca wiadomość: Metal Gear ukaże się również na komórkach! Ogłosił to wczoraj sam Hideo Kojima, podając przy okazji wstępny tytuł gry, który brzmi Metal Gear Solid Mobile.

Tuning GOL-owej listy Top 10
Tuning GOL-owej listy Top 10

Redakcja GRYOnline.pl, 25 lipca 2007, 12:48

Wprowadziliśmy w tym tygodniu parę zmian do procedury ustalania GOL-owej listy Top 10 w kolejnych tygodniach.

Zobacz 15-minutową prezentację grywalnego dema Metal Gear Solid 4!
Zobacz 15-minutową prezentację grywalnego dema Metal Gear Solid 4!

Misiek, 25 lipca 2007, 11:21

Metal Gear Solid 4 to jedna z najbardziej oczekiwanych gier na PlayStation 3. Do tej pory jednak mogliśmy oglądać jedynie trailery z tego tytułu. Hideo Kojima (legendarny twórca serii Metal Gear) wreszcie zaprezentował fragment grywalnego dema, przy okazji odsłaniając sporo nowych smaczków rozgrywki.

Premiera nowego Splinter Cella dopiero w przyszłym roku
Premiera nowego Splinter Cella dopiero w przyszłym roku

Krystian Smoszna, 25 lipca 2007, 11:15

Najnowsza, piąta już odsłona cyklu Tom Clancy’s Splinter Cell, nie zadebiutuje w tym roku na rynku elektronicznej rozrywki. Przygotowywany przez studio w Montrealu produkt zaliczył opóźnienie, o czym wczoraj poinformował koncern Ubisoft Entertainment.

Demo Nascar 08 debiutuje w ramach usługi Xbox Live Marketplace

Jiker, 25 lipca 2007, 11:00

W ramach usługi Xbox Live Marketplace zadebiutowała kolejna wersja demonstracyjna. Tym razem chodzi tu o niezbyt popularny na naszym kontynencie NASCAR. Czy NASCAR 08 studia EA Sports zmieni tę tendencję?

Lato 2008 roku terminem światowej premiery Cartoon Network Universe: FusionFall

Jiker, 25 lipca 2007, 10:39

W sieci opublikowane zostały nowe informacje poświęcone pierwszej grze MMO rozgrywanej w uniwersum kreskówek telewizji Cartoon Network. Spełniły się tym samym przewidywania redaktorów serwisu Kotaku.

Activision najlepszym amerykańskim wydawcą w pierwszej połowie 2007 roku

Jiker, 25 lipca 2007, 10:08

Firma Activision okazała się najprężniej działającym wydawcą na rynku amerykańskim w pierwszej połowie 2007 roku. W rankingu wyprzedziła m.in. Electronic Arts, ustanawiając tym samym precedens – nigdy dotąd żadnemu z globalnych wydawców nie udało się przeskoczyć giganta elektronicznej rozrywki.

Ubisoft tworzy grę opartą na motywach z powstającego filmu Jamesa Camerona
Ubisoft tworzy grę opartą na motywach z powstającego filmu Jamesa Camerona

Maciej Jałowiec, 25 lipca 2007, 09:00

Firma Ubisoft nawiązała współpracę z wytwórnią Twentieth Century Fox oraz z reżyserem Jamesem Cameronem (odpowiedzialnym za Titanica i Terminatora) w celu stworzenia gry nawiązującej do powstającego właśnie filmu, zatytułowanego Avatar.

Clive Barker's Jericho - będzie demo na wszystkie platformy
Clive Barker's Jericho - będzie demo na wszystkie platformy

Krystian Smoszna, 25 lipca 2007, 08:58

W przyszłym miesiącu otrzymamy możliwość przetestowania gry Clive Barker’s Jericho – zapowiadanego na wrzesień produktu firmy Mercury Stream Entertainment, Inc. Demo programu sygnowanego nazwiskiem popularnego twórcy horrorów, dostaną posiadacze wszystkich trzech platform sprzętowych.

System PunkBuster zostanie zaimplementowany w grze Crysis
System PunkBuster zostanie zaimplementowany w grze Crysis

Krystian Smoszna, 25 lipca 2007, 08:23

Koncern Electronic Arts, Inc. zadbał o dobro tych graczy, którzy zamierzają eksploatować tryb multiplayer w Crysis. Mowa tu o systemie PunkBuster, chroniącym rozgrywki w sieci przed różnego rodzaju oszustami.

World of WarCraft ma już 9.000.000 aktywnych użytkowników!
World of WarCraft ma już 9.000.000 aktywnych użytkowników!

Krystian Smoszna, 25 lipca 2007, 07:37

Firma Blizzard Entertainment, Inc. pochwaliła się wczoraj, że w jej produkt o nazwie World of WarCraft, gra już ponad dziewięć milionów osób. Ujawniona liczba dotyczy oczywiście wyłącznie aktywnych (czyt. opłacających abonament) użytkowników programu.