Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 14 lipca 2007

GOL na E3 2007: Wiedźmin - wywiad z szefem projektu
GOL na E3 2007: Wiedźmin - wywiad z szefem projektu

Shuck, 14 lipca 2007, 20:11

Przepaść jaka dzieli Wiedźmina od pozostałych kilku gier, które Atari zainstalowało na targach, jest zauważalna od razu. O tym, jak Amerykanie, podstawowa siła nabywcza, postrzegają erpega zza Wielkiej Wody, mówi Michał Madej, szef projektu.

Ludo ergo sum - Dlaczego warto zajrzeć za fasadę
Ludo ergo sum - Dlaczego warto zajrzeć za fasadę

Louvette, 14 lipca 2007, 20:00

Czy to nie jest przypadkiem tak, że trzeba zadać sobie nieco trudu, by odnaleźć powiew świeżości w jakiejkolwiek dziedzinie sztuki i życia? Nie podadzą nam go na tacy, nie pokażą w precyzyjnie wyreżyserowanym trailerze, nie zaprezentują w lśniącym opakowaniu na E3. Czasem trzeba sięgnąć głębiej.

GOL na E3 2007: Booth babes i pogrzeb targów E3
GOL na E3 2007: Booth babes i pogrzeb targów E3

Łosiu, 14 lipca 2007, 19:44

Od zarania dziejów targi E3 były istną kolebką nie tylko nowych, ciekawych gier, ale również skąpo ubranych dziewczyn nazywanych booth babes, które to nadawały tej imprezie specyficznego wymiaru. Któż bowiem z graczy nie zaglądnął chociaż raz do galerii E3 booth babes publikowanych co roku na każdym serwisie internetowym jak świat długi i szeroki.

Madden NFL 08 w wersji na PlayStation 3 jednak w 60 klatkach

Jiker, 14 lipca 2007, 14:01

Wiadomość o tym, że trzy najnowsze pozycje traktujące o futbolu amerykańskim będą działać szybciej na konsoli Microsoftu aniżeli na konkurencyjnej platformie japońskiego Sony mogła z miejsca stać się poważnym argumentem w dyskusji pomiędzy zwolennikami obu platform. Tak się jednak nie stanie.

Elefunk, Everyday Shooter i Pixel Junk Racers już wkrótce w ofercie PlayStation Network
Elefunk, Everyday Shooter i Pixel Junk Racers już wkrótce w ofercie PlayStation Network

Jiker, 14 lipca 2007, 13:58

Konferencja Sony zorganizowana w ramach tegorocznych targów E3, przyniosła kilka interesujących informacji. Jedna z nich padła z usta Phila Harrisona, wiceprezesa europejskiego oddziału Sony Computer Entertainment, który oznajmił, że aktualnie w produkcji znajduje się blisko 80 pozycji przeznaczonych dla sieciowego systemu e-dystrybucji. Wczoraj poznaliśmy tytuły kilku z nich.

Nad czym pracuje trzeci zespół firmy Blizzard?

Jiker, 14 lipca 2007, 13:55

Plotki o tym, że firma Blizzard pracuje aktualnie nad trzema projektami pojawiały się już od dłuższego czasu. Obecnie wiemy już, że pierwszy z nich związany jest z ciągłym rozwojem marki World of Warcraft, a drugi dotyczy hitowo zapowiadającej się kontynuacji StarCrafta. Z czym może być związany trzeci?

Nowe informacje o trybie kampanii w Halo 3
Nowe informacje o trybie kampanii w Halo 3

Metatron, 14 lipca 2007, 13:30

Okres beta testów trybu multiplayer w grze Halo 3 mamy już za sobą. Teraz uwaga graczy koncentruje się na skrywanym dotąd w tajemnicy trybie kampanii dla jednego gracza. Podczas E3 firma Bungie postanowiła pokazać to i owo na ten temat. Na prezentację fragmentu rozgrywki udało się dostać dziennikarzom z serwisu PC World, którzy podzielili się swymi wrażeniami.

Nagraj swój głos do radia w GTA IV
Nagraj swój głos do radia w GTA IV

Metatron, 14 lipca 2007, 13:18

Firma Rockstar założyła stronę WKTT (We Know the Truth) Radio. Dzięki niej gracze mogą nagrać swoje opinie na temat tego „co jest nie tak z Ameryką”. Co ciekawsze wypowiedzi trafią do gry Grand Theft Auto IV wmontowane w audycję radiową, na tradycyjnym już dla serii kanale radiowym nastawionym wyłącznie na rozmowy.

Bomberman i Yie Ar Kung Fu w najbliższą środę na Xbox LIVE Arcade
Bomberman i Yie Ar Kung Fu w najbliższą środę na Xbox LIVE Arcade

Metatron, 14 lipca 2007, 13:06

W najbliższą środę oferta serwisu Xbox LIVE Arcade powiększy się o dwa kolejne tytuły. Jednym będzie opracowana przez Konami odświeżona wersja sędziwej bijatyki z automatów, Yie Ar Kung Fu, drugim stworzony przez Hudson Entertainment Bomberman, który zachowując wierność serii pod względem rozgrywki, przygotowywany zostanie w nowej oprawie graficznej.

GOL na E3 2007: Fracture
GOL na E3 2007: Fracture

Łosiu, 14 lipca 2007, 11:04

Koncern LucasArts w przeciągu ostatniego roku zapowiedział trzy gry, których bardzo ważnym elementem są nowoczesne, żeby nie powiedzieć – przełomowe technologie z zakresu fizyki, sztucznej inteligencji i zachowania się postaci.

GOL na E3 2007: Company of Heroes: Opposing Fronts
GOL na E3 2007: Company of Heroes: Opposing Fronts

Łosiu, 14 lipca 2007, 11:01

W chwili, gdy piszę te słowa, minął już ostatni dzień tegorocznych targów E3 – niestety, chyba najsłabszych w historii, a już na pewno najsłabszych, na jakich był GOL. Niemniej jednak dzień ten okazał się dla nas bardzo łaskawy, gdyż udało nam się zobaczyć i po części zagrać w cztery znakomite produkcje.