Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 28 lipca 2007

Rockstar Games stworzy grę poświęconą wyłącznie PS3

Vercetti, 28 lipca 2007, 14:15

Ostatnimi czasy coraz częściej mówiło się o tym, że pracujące nad Grand Theft Auto IV studio Rockstar Games zostało niejako przekupione przez Microsoft celem zapewnienia temu drugiemu lepszych w wyników finansowych w walce Xboksa 360 z konkurencyjnym next-genem PlayStation 3. Wygląda jednak na to, że 50 mln dolarów, które gigant z Redmond zainwestował w ekskluzywne dodatki do czwartego GTA, nie os

Eat, Sleep, Play nowym studiem autora God of War

Jiker, 28 lipca 2007, 13:51

David Jaffe, twórca legendy Twisted Metal i God of War oraz pracownik amerykańskiego oddziału Sony Computer Entertainment, przerwał milczenie w temacie swojego tajemniczego projektu. Potwierdził tym samym wcześniejsze plotki, według których miałoby nim być nowe studio.

Football Manager 2008 w produkcji
Football Manager 2008 w produkcji

Vercetti, 28 lipca 2007, 12:10

Najlepszy piłkarski manager świata powraca. Koncern SEGA oficjalnie ogłosił, że podlegające mu studio Sports Interactive pracuje już nad kolejną odsłoną swej sztandarowej serii. Gra, która ma zadebiutować na rynku jeszcze przed Bożym Narodzeniem, pozwoli nam wcielić się w rolę zarządcy ponad 5000 zespołów z 50 krajów naszego globu.

Co z obniżką ceny konsoli PlayStation 3 w Europie?

Jiker, 28 lipca 2007, 11:17

„Sony nie ma w swoich aktualnych planach jakiejkolwiek obniżki ceny konsoli PlayStation 3 na rynkach europejskim i azjatyckim”, poinformował za pośrednictwem agencji Bloomberg prezes japońskiego koncernu Sony, Ryoji Chubachi.

Plejada gwiazd Marvela w next-genowej produkcji EA
Plejada gwiazd Marvela w next-genowej produkcji EA

Vercetti, 28 lipca 2007, 10:55

Podczas odbywającego się w San Diego konwentu Comic-Con koncern Electronic Arts ujawnił, że pracuje nad nową bijatyką, wykorzystującą wizerunki herosów rodem z zeszytów wydawanych przez firmę Marvel Comics. Produkcja z amerykańskimi superbohaterami w rolach głównych trafi na rynek w przyszłym roku.

LEGO Indiana Jones oficjalnie zapowiedziany
LEGO Indiana Jones oficjalnie zapowiedziany

Jiker, 28 lipca 2007, 10:28

Cykl LEGO Star Wars był początkiem nowego zjawiska na rynku elektronicznej rozrywki, które w mgnieniu oka zdobyło rzeszę zwolenników. Mamy oczywiście na myśli pomysł na przenoszenie popularnych marek w świat złożony z duńskich klocków. Po Gwiezdnych Wojnach oraz Batmanie w podobny sposób potraktowana została kolejna ikona popkultury – Indiana Jones.