Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lipca 2007, 10:55

autor: Vercetti

Plejada gwiazd Marvela w next-genowej produkcji EA

Podczas odbywającego się w San Diego konwentu Comic-Con koncern Electronic Arts ujawnił, że pracuje nad nową bijatyką, wykorzystującą wizerunki herosów rodem z zeszytów wydawanych przez firmę Marvel Comics. Produkcja z amerykańskimi superbohaterami w rolach głównych trafi na rynek w przyszłym roku.

Podczas odbywającego się w San Diego konwentu Comic-Con koncern Electronic Arts ujawnił, że pracuje nad nową bijatyką, wykorzystującą wizerunki herosów rodem z zeszytów wydawanych przez firmę Marvel Comics. Produkcja z amerykańskimi superbohaterami w rolach głównych trafi na rynek w przyszłym roku. Developing nienazwanej dotąd pozycji zlecono chicagowskiemu oddziałowi EA, co wydaje się logicznym wyborem, zważywszy na fakt, że programiści z Wietrznego Miasta mają już na swoim koncie takie mordobicia, jak Def Jam: Icon czy bokserska seria Fight Night.

Plejada gwiazd Marvela w next-genowej produkcji EA - ilustracja #1

Kudo Tsunoda, szef zespołu pracującego nad grą, zdradził, że zobaczymy w niej mnóstwo postaci zapożyczonych z komiksów – zarówno bohaterów stojących po właściwej stronie prawa, jak i najniebezpieczniejszych kryminalistów. Powinniśmy spodziewać się również dużych przestrzeni, na których przyjdzie nam toczyć zmagania. Z kolei cały świat, jaki zostanie stworzony na potrzeby prowadzonych przez nas obrońców ludzkości, tętnić będzie życiem, co w założeniach ma dodać rozgrywce świeżości. Najważniejszą obietnicą jest jednak to, że każda z czekających na nas walk będzie diametralnie różnić się od pozostałych starć.

Wszystkie z powyższych zapewnień zweryfikują w przyszłym roku posiadacze konsol PlayStation 3 oraz Xbox 360. Kolejne szczegóły na temat nowego owocu współpracy EA i Marvela powinny zostać opublikowane już wkrótce. Być może przyczynią się do tego nadchodzące targi Games Convention, które odbędą się w niemieckim Lipsku w dniach 23-26 sierpnia.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.