Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 23 lipca 2007

Okrrrutny konkurs - Wakacyjne kino GOL-a

Redakcja GRYOnline.pl, 23 lipca 2007, 18:20

Forma nieco inna niż dotychczasowe OK, jednakże Wasze zadanie pozostaje wciąż takie samo. Filmik składa się z trzech części, tworzących pewną całość.

Wyniki sprzedaży gier i konsol w Japonii; Wii przekracza granicę 3 milionów sprzedanych egzemplarzy

Misiek, 23 lipca 2007, 14:44

Korporacja Nintendo po raz kolejny ma powody do radości. Po pierwsze wszystkie gry z pierwszej dziesiątki najlepiej sprzedających się tytułów w Japonii to pozycje na DS-a/Wii, a po drugie – Wii przekroczyło w Kraju Kwitnącej Wiśni magiczną granicę 3 milionów sprzedanych konsol.

Kolejna paczka nowych map do F.E.A.R.
Kolejna paczka nowych map do F.E.A.R.

Misiek, 23 lipca 2007, 14:23

Na początku lipca na Xbox Live Marketplace wylądował Nightmare Pack, czyli zestaw czterech dodatkowych map do F.E.A.R. w wersji na Xboxa 360. Nie minął miesiąc, a twórcy wypuszczają kolejną paczkę – tym razem zatytułowaną Synchronicity Pack.

Europejskie demo Dynasty Warriors: Gundam „na dniach”
Europejskie demo Dynasty Warriors: Gundam „na dniach”

Misiek, 23 lipca 2007, 13:58

Posiadacze Xboxów 360 i PlayStation 3 w Ameryce już od jakiegoś czasu mogą ściągać grywalne demo Dynasty Warriors: Gundam. Jak dowiedzieliśmy się od Koei, europejska wersja demonstracyjna powinna pojawić się na Xbox Live Marketplace w najbliższych dniach.

Tegoroczne święta nie będą testem dla PlayStation 3?
Tegoroczne święta nie będą testem dla PlayStation 3?

Misiek, 23 lipca 2007, 12:59

Choć w ostatnim czasie wyniki sprzedaży PlayStation 3 w Ameryce uległy poprawie, wielu analityków uważa, że końcówka tego roku będzie kluczowa dla Sony i że w najbliższych miesiącach firma powinna odbudowywać swoją pozycję. Tymczasem David Reeves (prezes Sony Computer Entertainment Europe) jest trochę innego zdania.

Raper 50 Cent żąda miliona dolarów odszkodowania od firmy Traffix
Raper 50 Cent żąda miliona dolarów odszkodowania od firmy Traffix

Misiek, 23 lipca 2007, 12:15

Amerykański raper 50 Cent założył proces przeciw firmie Traffix z powodu bezprawnego wykorzystania jego wizerunku w internetowej mini-grze „Shoot the Rapper”. Gwiazda, której prawdziwe nazwisko to Curtis Jackson, żąda miliona dolarów odszkodowania.

Kiedy będziemy mogli kupić Xbox 360 Messenger Kit?
Kiedy będziemy mogli kupić Xbox 360 Messenger Kit?

Misiek, 23 lipca 2007, 11:35

Mini-klawiatura do joypada od Xboxa 360 to jeden z bardziej wyczekiwanych gadżetów przez fanów konsoli Mirosoftu. Jak podawaliśmy Wam kilkanaście dni temu, gigant z Redmond ogłosił datę premiery w USA na 6 września tego roku. Do tej pory nie znaliśmy jednak europejskiej daty premiery.

Ensemble: model sterowania w Halo Wars będzie rewolucyjny
Ensemble: model sterowania w Halo Wars będzie rewolucyjny

Misiek, 23 lipca 2007, 11:06

Od lat developerzy starają się przenosić strategie czasu rzeczywistego na konsole, jednak wychodzi im to z różnym skutkiem. Przeważnie najwięcej krytycznych uwag gracze mają do sterowania, które średnio przystosowane jest do grania przy pomocy joypada. Graham Devine z Ensemble Studios (developer Halo Wars) twierdzi jednak, że RTS w uniwersum Halo zrewolucjonizuje gry tego typu na konsolach.

Inafune wyjaśnia dlaczego Devil May Cry 4 będzie multiplatformowy
Inafune wyjaśnia dlaczego Devil May Cry 4 będzie multiplatformowy

Misiek, 23 lipca 2007, 10:42

Choć od ogłoszenia Capcom, w którym firma potwierdziła, że Devil May Cry 4 przestaje być ekskluzywny dla PS3, minęło już trochę czasu, wielu fanów Sony do tej pory jest niezadowolonych. Keiji Inafune (twórca Mega-Mana, a ostatnio Lost Planet) wyjaśnia dlaczego najnowsza odsłona DMC może być multiplatformowa.

Gra Dynasty Warriors 6 ma już swoją stronę internetową
Gra Dynasty Warriors 6 ma już swoją stronę internetową

Krystian Smoszna, 23 lipca 2007, 10:16

Najnowsza odsłona cyklu Dynasty Warriors, która została zapowiedziana w ubiegłym tygodniu, może już pochwalić się oficjalną stroną internetową. Witryna została uruchomiona przez firmę KOEI Co. Ltd. w sobotę.

Wing Commander Arena w najbliższą środę na Xbox LIVE Arcade
Wing Commander Arena w najbliższą środę na Xbox LIVE Arcade

Metatron, 23 lipca 2007, 09:57

Według informacji zamieszczonych przez serwis internetowy Xbox360 Fanboy, już w środę oferta Xbox LIVE Arcade powiększy się o grę Wing Commander Arena, wydaną przez Electronic Arts strzelaninę kosmiczną wykorzystującą popularną markę sprzed lat. Będzie można ją pobrać za 800 MP.

Castlevania: Symphony of the Night również dla posiadaczy PS3 i PSP
Castlevania: Symphony of the Night również dla posiadaczy PS3 i PSP

Metatron, 23 lipca 2007, 09:45

Obecnie nie tylko posiadacze X360 mogą zagrać w w stworzoną przed laty na PSX grę Castlevania: Symphony of the Night. Firma Sony ogłosiła bowiem, że oferta PlayStation Store została wzbogacona o tę właśnie produkcję. Dzięki temu mogą cieszyć się nią zarówno posiadacze PlayStation 3 jak i – po uprzednim zgraniu z PS3 – użytkownicy PSP.

Patch do gry Forza Motorsport 2 już dostępny

Metatron, 23 lipca 2007, 09:33

Od dzisiaj posiadacze gry Forza Motorsport 2 mogą skorzystać z automatycznej aktualizacji, która poprawia szereg błędów utrudniających zabawę online. Osoby pragnące korzystać z dobrodziejstw trybu multiplayer za pośrednictwem Xbox LIVE, muszą pamiętać, że pobranie wspomnianej poprawki jest obowiązkowe.

Atari znów wobec groźby usunięcia z giełdy NASDAQ

Metatron, 23 lipca 2007, 09:17

Ponad rok temu firma Atari została zmuszona do podjęcia działań mających na celu podniesienie wartości rynkowej swoich akcji. W przypadku niedopilnowania tego w wyznaczonym terminie groziło jej usunięcie z notowań amerykańskiej giełdy NASDAQ. Po długich staraniach (i sprytnej sztuczce), Atari udało się jednak utrzymać. Niestety niebezpieczeństwo usunięcia z giełdy powróciło.

Najpopularniejsze gry na Xbox LIVE (16-22 lipca)

Metatron, 23 lipca 2007, 09:04

Larry Hryb z Microsoftu, szerzej znany jako Major Nelson, po małej przerwie związanej z imprezą E3 powrócił do publikowania swojego tradycyjnego cotygodniowego zestawienia najbardziej popularnych gier wśród użytkowników X360 podłączonych do Xbox LIVE.

Crysis zalicza dwumiesięczne opóźnienie - Electronic Arts Polska potwierdza
Crysis zalicza dwumiesięczne opóźnienie - Electronic Arts Polska potwierdza

Krystian Smoszna, 23 lipca 2007, 08:36

Nie tak dawno, bo niespełna dwa tygodnie temu, opublikowaliśmy na łamach naszego serwisu wiadomość, w której przedstawiliśmy Wam datę premiery gry Crysis. Dziś powracamy do tego tematu, a to za sprawą smutnych wieści napływających z internetowego sklepu GameStop. Jeśli wierzyć największej na świecie sieci zajmującej się sprzedażą oprogramowania rozrywkowego, produkt zaliczy spore opóźnienie.

Znamy listę utworów, jakie usłyszymy w grze NASCAR 08
Znamy listę utworów, jakie usłyszymy w grze NASCAR 08

Krystian Smoszna, 23 lipca 2007, 08:18

Koncern Electronic Arts, Inc. ujawnił w ubiegły piątek listę utworów, jakie usłyszymy w kolejne odsłonie cyklu NASCAR. Wśród zaakceptowanych piosenek znajdziemy zarówno rockowych wymiataczy, jak i gwiazdy amerykańskiej sceny country.