Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 21 lipca 2007

Ludo ergo sum - Alicja po drugiej stronie reklamy
Ludo ergo sum - Alicja po drugiej stronie reklamy

Louvette, 21 lipca 2007, 20:00

Jedno jest pewne – tradycyjne formy reklamy są coraz mniej skuteczne i coraz trudniej jest przykuć uwagę konsumentów. Dziś poświęcimy kilka słów jednej ze stosunkowo nowych form promowania produktów, w tym oczywiście gier, która w rzeczywistości… sama jest grą.

Wybierz okładkę do Call of Duty 4: Modern Warfare
Wybierz okładkę do Call of Duty 4: Modern Warfare

Metatron, 21 lipca 2007, 16:24

Infinity Ward, twórcy jednej z najciekawiej prezentujących się na tegorocznym E3 gier (zdążyła już zdobyć kilka nagród z serii „Best of E3” przyznawanych przez branżowe serwisy), Call of Duty 4: Modern Warfare, postanowili poprosić graczy o pomoc przy doborze wyglądu okładki ich produkcji.

Michael Owen na okładce Pro Evolution Soccer 2008
Michael Owen na okładce Pro Evolution Soccer 2008

Metatron, 21 lipca 2007, 15:46

Firma Konami ogłosiła nazwisko kolejnego zawodnika, którego wizerunek, znajdzie się na okładce gry Pro Evolution Soccer 2008. Będzie to popularny angielski piłkarz, dwudziestoośmioletni Michael Owen.

Twórcy gry Too Human pozywają do sądu Epic Games

Metatron, 21 lipca 2007, 15:10

Opracowanego przez Epic Games silnika Unreal Engine 3 nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Stał się bowiem niezwykle popularny i w swoich produkcjach wykorzystywać go chce coraz więcej deweloperów. Jak się jednak okazało, nie wszyscy są zadowoleni z nabytej licencji.

Nowa wersja PSP wcześniej w Europie niż w Japonii

Metatron, 21 lipca 2007, 13:39

Informowaliśmy niedawno, że europejscy gracze otrzymają nową wersję PSP we wrześniu, w tym samym czasie, kiedy konsola trafi na inne rynki światowe. Jak się okazało nie będzie to do końca prawda, ponieważ tym razem, w odwrotności do większości podobnych przypadków, będziemy mogli kupić nową konsolę jeszcze przed Japończykami.

Sony zapowiada "fajerwerki" na Games Convention w Lipsku

Metatron, 21 lipca 2007, 13:11

Wygląda na to, że tegoroczne targi Games Convention będą niezwykle interesujące. Większość firm rozczarowanych zmienioną konwencją E3 postanowiło bowiem skoncentrować się na lipskiej imprezie. Nie inaczej ma się sprawa z Sony, które według prezesa europejskiego oddziału firmy, Davida Reevesa, przygotowuje na tę okazję prawdziwe „fajerwerki”.

Oficjalna, zmieniona wersja historii z gry Crysis
Oficjalna, zmieniona wersja historii z gry Crysis

Metatron, 21 lipca 2007, 12:58

Nie ulega wątpliwości, że Crysis jest jedną z tych produkcji, o których wciąż dużo się mówi i od których wiele się oczekuje. Od jakiegoś czasu możemy zapoznać się z krążącymi po Internecie nieco odmiennymi wersjami fabuły. Deweloperzy wyjaśnili sprawę, mówiąc, że pragnąc nieco zmodyfikować nastrój gry wprowadzili kilka zmian do scenariusza i opublikowali oficjalną historię.