Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lipca 2007, 15:46

autor: Metatron

Michael Owen na okładce Pro Evolution Soccer 2008

Firma Konami ogłosiła nazwisko kolejnego zawodnika, którego wizerunek, znajdzie się na okładce gry Pro Evolution Soccer 2008. Będzie to popularny angielski piłkarz, dwudziestoośmioletni Michael Owen.

Firma Konami ogłosiła nazwisko kolejnego zawodnika, którego wizerunek znajdzie się na okładce gry Pro Evolution Soccer 2008. Będzie to popularny angielski piłkarz, dwudziestoośmioletni Michael Owen.

Michael Owen na okładce Pro Evolution Soccer 2008 - ilustracja #1

Konami nawiązało już wcześniej porozumienie z inną gwiazdą piłki nożnej, Cristiano Ronaldo, więc możemy spodziewać się, że na okładkach gry zobaczymy obu wspomnianych zawodników. Ich wizerunki będą również wykorzystywane w akcjach marketingowych promujących PES 2008.

Wspomniana produkcja to jedna z najbardziej wyczekiwanych przez fanów wirtualnej piłki nożnej gier. Tytuł ukaże się dopiero jesienią tego roku na komputery PC oraz konsole PS3, X360, PS2, PSP oraz NDS, jednak już wcześniej będzie można się z nią zapoznać na prezentacji w trakcie Games Convention w Lipsku. Zainteresowanych tematem odsyłamy na łamy naszej encyklopedii.