Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lipca 2007, 19:40

autor: Maciej Jałowiec

Można zapisać się na udział w beta-testach gry Hellgate: London

Na stronach serwisu iahgames.com pojawił się dziś formularz, dzięki któremu można bezpłatnie włączyć sobie mailowe powiadomienie o rozpoczęciu przyjmowania zamówień na pre-ordery gry Hellgate: London. Co ciekawe, wypełnienie i wysłanie wszystkich trzech pól formularza wiąże się także z zapisaniem do beta-testów wspomnianego tytułu!

Na stronach serwisu iahgames.com pojawił się dziś formularz, dzięki któremu można bezpłatnie włączyć sobie mailowe powiadomienie o rozpoczęciu przyjmowania zamówień na pre-ordery gry Hellgate: London. Co ciekawe, wypełnienie i wysłanie wszystkich trzech pól formularza wiąże się także z zapisaniem na listę oczekujących, z której zostaną wybrani przyszli beta-testerzy wspomnianego tytułu.

Można zapisać się na udział w beta-testach gry Hellgate: London - ilustracja #1

Osoby, które zostaną wybrane z listy oczekujacych otrzymają stosowne powiadomione drogą e-mailową. Nie wiemy jeszcze, kiedy rozpoczną się i testy i przyjmowanie zamówień. Gdy to nastąpi, z pewnością będziemy o tym informować.

Hellgate: London to interesujące połączenie shootera z grą z gatunku RPG. Jak sama nazwa wskazuje, akcja tytułu została osadzona w Londynie, gdzie walczą ze sobą demony (starające się przemienić miasto w kolejną część piekła) i ludzie, próbujący obronić metropolię przed straszliwymi najeźdźcami.

Więcej informacji o grze: