Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 lipca 2007, 11:51

autor: Katarzyna "Major Doktor Upiorna" Grysiewicz

Zapowiedziano grę NFL Tour

O tym, że pracownicy Electronic Arts posiadają ogromne doświadczenie w tworzeniu gier sportowych świadczy chociażby seria Madden NFL, traktująca o footballu amerykańskim. Właśnie tę dyscyplinę developerzy ze studia EA Tiburon, mieszczącego się na Florydzie, uczynili tematem przygotowywanej pozycji.

O tym, że pracownicy Electronic Arts posiadają ogromne doświadczenie w tworzeniu gier sportowych świadczy chociażby seria Madden NFL, traktująca o footballu amerykańskim. Właśnie tę dyscyplinę developerzy ze studia EA Tiburon, mieszczącego się na Florydzie, uczynili tematem przygotowywanej pozycji. Tytuł NFL Tour w styczniu 2008 r. trafi wyłącznie do posiadaczy konsol Xbox 360 i PlayStation 3.

Zapowiedziano grę NFL Tour - ilustracja #1

Owa produkcja, odznaczająca się elementami zręcznościowymi, pozwoli na wzięcie udziału w fikcyjnych rozgrywkach krajowych i zdobycie kontraktu NFL. Podróżując po Stanach Zjednoczonych użytkownik będzie rywalizował z najlepszymi drużynami w lidze na nowo powstałych stadionach, stanowiących reminiscencje rzeczywistych obiektów. Zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenie oficjalnej strony internetowej gry NFL Tour, na której zamieszczono jej zapowiedź w postaci krótkiego filmu.