Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 lipca 2007, 14:44

autor: Katarzyna Grysiewicz

Amerykański oddział Atlus zaprezentuje na E3 cztery nowe gry dla konsol od Nintendo

Amerykański oddział firmy Atlus również zawita na tegoroczne targi E3, a jej przedstawiciele zaprezentują nam cztery nowe tytuły. Pierwszym z nich będzie zapowiadana już gra Trauma Center: New Blood, pozwalająca na wcielenie się w dwóch lekarzy.

Amerykański oddział firmy Atlus również zawita na tegoroczne targi E3, a jego przedstawiciele zaprezentują nam cztery nowe tytuły. Pierwszym z nich będzie zapowiadana już gra Trauma Center: New Blood, pozwalająca na wcielenie się w dwóch lekarzy. Poza "Nową Krwią", mającą trafić do właścicieli Wii, zostaną ujawnione trzy pozycje, dedykowane posiadaczom konsoli Nintendo DS.

Amerykański oddział Atlus zaprezentuje na E3 cztery nowe gry dla konsol od Nintendo - ilustracja #1

Draglade będzie bijatyką, skupiającą się nie na szybkości i sile uderzeń, ale sprawdzającą przede wszystkim poczucie rytmu gracza. Posiadana przez niego broń w momencie użycia wyda z siebie odpowiedni dźwięk, w związku z tym w trakcie walki powstaną proste kompozycje muzyczne. Jednym z dostępnych bohaterów będzie Flecista z Hameln (postać stworzona przez braci Grimm).

Ontamarama ma stanowić kolejną pozycję o charakterze muzycznym, jednak tym razem gracz pokieruje zabawnymi duszkami. Główne zadanie będzie polegało na odpowiednim szturchaniu ich i poganianiu, w konsekwencji czego zaczną one emitować odpowiednie dźwięki.

Przedstawiciele Atlus zaprezentują również produkcję o nazwie Touch Detective 2 1/2, stanowiącą kontynuację przygodówki, która w Stanach Zjednoczonych ukazała się w 2006 r. Da ona szansę na ponowne wcielenie się w małą dziewczynkę imieniem Rina i rozwiązanie kolejnej zagadki.

Dokładne informacje oraz daty komercyjnych debiutów owych gier na rynku zostaną zapewne podane podczas trwających targów E3. O wszystkich szczegółach na ich temat będziemy niezwłocznie Was informowali.