Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 lipca 2007, 17:10

autor: Vercetti

Shin Megami Tensei: Persona 3 ma swoją stronę

Zgodnie z informacjami podawanymi przez amerykański oddział firmy Atlus Software, ruszyła już oficjalna strona nowej gry z gatunku role-playing, pozycji zatytułowanej Shin Megami Tensei: Persona 3. Uruchomiona dzisiaj witryna zgodnie z przewidywaniami zawiera zarówno informacje na temat fabuły nadchodzącego RPG, jak też materiały opisujące jedenastu najważniejszych bohaterów produktu.

Zgodnie z informacjami podawanymi przez amerykański oddział firmy Atlus Software, ruszyła już oficjalna strona nowej gry z gatunku role-playing, pozycji zatytułowanej Shin Megami Tensei: Persona 3. Uruchomiona dzisiaj witryna zawiera zarówno informacje na temat fabuły nadchodzącego RPG, jak też materiały opisujące jedenastu najważniejszych bohaterów produktu.

Ci, którym znudzi się czytanie o samej historii i występujących w niej osobach, mogą zajrzeć do ciekawszych działów, gdzie czekają na nich anglojęzyczne zwiastuny filmowe, porcja tapet oraz – co powinno zadowolić szczególnie stałych bywalców forów – pakiet 21 avatarów, ilustrujących postacie z Persony 3.

Jak dotąd, najnowsza odsłona serii Shin Megami Tensei ukazała się tylko w Japonii. Amerykańska premiera opisywanej pozycji odbędzie się 24 lipca bieżącego roku. Produkt zostanie wydany w wersji deluxe, wzbogaconej o 52-stronicowy album ze szkicami koncepcyjnymi, a także osobną płytę CD, zawierającą ścieżkę dźwiękową z gry. Jedyną platformą docelową, na jaką trafi nadchodzący tytuł, będzie konsola PlayStation 2.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Persona 3

Persona 3