Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 11 lipca 2007, 19:18

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Driver: Parallel Lines

Witam w nieoficjalnym poradniku do Driver Parallel Lines. Jest to już czwarta odsłona słynnej serii, w której gracz wciela się w postać tytułowego kierowcy. Historia opowiedziana w grze została podzielona na dwa epizody.

„Witam w nieoficjalnym poradniku do Driver Parallel Lines. Jest to już czwarta odsłona słynnej serii, w której gracz wciela się w postać tytułowego kierowcy. Historia opowiedziana w grze została podzielona na dwa epizody. Akcja pierwszej przenosi nas w lata siedemdziesiąte, kiedy to 18-sto letni chłopiec o pseudonimie The Kid, pragnie zdobyć sławę i pieniądze wykorzystując przy tym swoje nadzwyczajne umiejętności prowadzenia czterech kółek. Szybko jednak się przekonuje, że w powiedzeniu „umiesz liczyć, licz na siebie” jest wiele prawdy i zamiast za kierownicę, trafia za kratki na 28 lat. W momencie gdy je opuszcza, zaczyna się drugi epizod. Zaczyna się polowanie na zdrajców.

W poradniku znajdziecie kompletny opis przejścia wszystkich dostępnych misji, a także mapki ze wszystkimi misjami pobocznymi/ukrytymi gwiazdkami. Przed każdą misją staraj się zaopatrzyć w możliwie jak najlepszą broń, a także szybkie i wytrzymałe auto - ułatwi to zdecydowanie rozgrywkę.

Nie pozostaje mi już nic innego, jak tylko życzyć Wam wielu godzin przyjemnej zabawy z Driver Parallel Lines.” - „bartek”

Driver: Parallel Lines - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Driver: Parallel Lines w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.