Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 lipca 2007, 23:48

autor: Artur Falkowski

Microsoft zapowiada kolorowe kontrolery do X360

Wygląda na to, że Microsoft postanowił iść w ślady Nintendo i Sony, wypuszczając na rynek nie tylko inne odmiany kolorystyczne konsoli (podczas E3 zapowiedziano zieloną wersję X360), ale również kontrolery w nowych barwach. Dzięki temu firma pragnie umożliwić graczom większy wpływ na wygląd ich urządzenia.

Wygląda na to, że Microsoft postanowił iść w ślady Nintendo i Sony, wypuszczając na rynek nie tylko inne odmiany kolorystyczne konsoli (podczas E3 zapowiedziano zieloną wersję X360), ale również kontrolery w nowych barwach. Dzięki temu firma pragnie umożliwić graczom większy wpływ na wygląd ich urządzenia. Wszystkie zapowiedziane akcesoria mają być trafić do sklepów jeszcze przed okresem świątecznym.

Microsoft zapowiada kolorowe kontrolery do X360 - ilustracja #1

Na samej konferencji nie pokazano nowych kontrolerów, jedynie później zdradzono fakt ich wydania. Przygotowywana jest wersja różowa, ciemnoniebieska (będzie dostępna dla graczy w Ameryce Północnej, Australii i Nowej Zelandii) oraz jasnoniebieska (dostępna w Azji i Europie). Pady w nowych kolorach pojawią się jedynie w wersji bezprzewodowej. Data premiery planowana jest na październik. Sugerowana cena to 49,99 dolarów.