Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 lipca 2007, 14:31

Phantagram pracuje nad kontynuacją Ninety Nine Nights?

W najnowszym numerze japońskiego magazynu Famitsu, zamieszczona została informacja, zgodnie z którą w listopadzie na tamtejsze półki sklepowe powinien trafić dodatek lub też kontynuacja gry Ninety Nine Nights.

W najnowszym numerze japońskiego magazynu Famitsu, zamieszczona została informacja, zgodnie z którą w listopadzie na tamtejsze półki sklepowe powinien trafić dodatek lub też kontynuacja gry Ninety-Nine Nights.

Pozycja, której światowa premiera odbyła się w zeszłym roku, została ciepło przyjęta przez graczy na całym świecie. Nie dziwi więc fakt, że studio Phantagram, producent pierwszej odsłony, sygnalizuje rozpoczęcie prac nad jej kontynuacją. Informatorzy magazynu Famitsu twierdzą, że nowa produkcja wymienionej wyżej firmy miałaby otrzymać tytuł Ninety-Nine Nights: Rondo. Powiedzieli oni również, że istnieje możliwość, iż nie będzie ona pełnoprawnym tytułem, lecz dosyć sporych rozmiarów dodatkiem, który mógłby być sprzedawany za pośrednictwem usługi Xbox Live Marketplace.

Jaką decyzję podjęło szefostwo Phantagram? Przekonamy się już wkrótce. Tymczasem zapraszamy Was do zapoznania się z najważniejszymi informacjami na temat pierwszej części cyklu Ninety Nine Nights.