Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lipca 2007, 16:24

autor: Metatron

Naruto: Ultimate Ninja 2 jesienią w Europie

Fani popularnego serialu anime przyzwyczaili się już do tego, że systematycznie otrzymują gry oparte na ukazanych w nim wydarzeniach. Jedną z nich jest Naruto Ultimate Ninja 2 – produkcja na PS2, która ukazała się już w Stanach Zjednoczonych. Europejczycy jak zwykle musieli uzbroić się w cierpliwość. Obecnie, dzięki oficjalnemu oświadczeniu firmy Atari, wiadomo już przynajmniej, że tytuł ukaże się na Starym Kontynencie jesienią tego roku.

Fani popularnej serii mang i anime Naruto przyzwyczaili się już do tego, że systematycznie otrzymują gry opowiadające o ukazanych w nich wydarzeniach. Jedną z nich jest Naruto: Ultimate Ninja 2 – produkcja na PS2, która ukazała się już w Stanach Zjednoczonych. Europejczycy jak zwykle musieli uzbroić się w cierpliwość. Obecnie, dzięki oficjalnemu oświadczeniu firmy Atari, wiadomo już przynajmniej, że tytuł ukaże się na Starym Kontynencie jesienią tego roku.

Naruto: Ultimate Ninja 2 jesienią w Europie - ilustracja #1

Przypominamy, ze w grze będziemy mogli wcielić się w jednego z trzydziestu znanych z serialu bohaterów, w tym Naruto, Sasuke oraz Kakashi. Do wykonania będziemy mieć ponad 60 misji. Produkcja pozwoli nam zagrać zarówno w trybie dla pojedynczego gracza, jak i stanąć do wali ze znajomymi. Naruto: Ultimate Ninja 2 wprowadzi również do rozgrywki elementy RPG polegające na rozwoju charakterystyk bohatera dokonywanym za pomocą punktów zdobywanych w trakcie gry.

Naruto: Ultimate Ninja 2 jesienią w Europie - ilustracja #2

Twórcy postarali się o to, by zadowolić fanów wiernością fabule serialu, oddaniem charakterystycznych ciosów bohaterów, a także wykorzystaniem japońskiego dubbingu doskonale znanego widzom japońskiej wersji serii.

Naruto: Ultimate Ninja 2 jesienią w Europie - ilustracja #3

Zainteresowanych informacjami na temat Naruto: Ultimate Ninja 2 odsyłamy na łamy naszej encyklopedii. Zapraszamy również do odwiedzenia oficjalnej strony Namco Bandai, twórców serii.