Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiPS2
Okładka Naruto: Ultimate Ninja 2 (PS2)

Naruto: Ultimate Ninja 2 PS2

Kontynuacja przebojowej bijatyki studia Cyberconnect 2, powstałej na kanwie niezwykle popularnego cyklu mangi i anime autorstwa Masashiego Kishimoto.

Bijatyki | seriale animowane | ninja | manga i anime | Naruto | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 2
Okładka Naruto: Ultimate Ninja 2 (PS2)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS2:

12czerwca2007

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Naruto: Ultimate Ninja 2 to kolejna bijatyka dla konsoli PlayStation 2. Pozycja ta należy do cyklu gier, powstałych na kanwie popularnego anime autorstwa Masashiego Kishimoto. Zarówno gra, jak i jej kreskówkowy pierwowzór opowiada historię młodego adepta sztuki ninjutsu.

Historia, opowiedziana w niniejszej produkcji, nie odstaje od poprzedniczek i w głównej mierze opiera się o wydarzenia, mające miejsce we wspomnianym serialu. Przystępując do zabawy gracz przemierza wirtualne środowisko i staje do walki z napotkanymi oponentami. Do jego dyspozycji oddano kilkunastu doskonale znanych bohaterów, wśród których znajduje się Naruto, Sasuke, Kakashi, Gaara, Tsunade i Jiraiya. Każdy z nich posiada charakterystyczne dla siebie ciosy specjalne i odznacza się odmiennymi cechami (m.in. siła i wytrzymałość), rozwijanymi w miarę sukcesywnego zaliczania kolejnych etapów gry.

Producenci przygotowali szerokie spektrum sposobów na udaną rozrywkę. Posiadane umiejętności można sprawdzić w trybie fabularnym, pozwalającym na odkrycie ciekawych bonusów na czele z filmikami, pochodzącymi ze wspomnianego anime. Ma się także sposobność wzięcia udziału w sześćdziesięciu wymagających misjach, przystąpienia do siedmiu mini-gier i starcia z żywym oponentem. Niezależnie od wybranego modułu sterowana postać posługuje się spektakularnymi combosami i wykorzystuje zdobytą broń. W razie problemów ma się szansę na wezwanie innego wojownika, który pomaga pokonać przeciwnika lub dostarcza niezbędne power-upy. Dla niewprawionych graczy przygotowano tryb treningu, pozwalający na zapoznanie się z zasadami sztuki ninjutsu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 8 / 10 na podstawie 397 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Naruto: Ultimate Ninja 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Naruto: Ultimate Ninja 2

Sony PlayStation 2

Sony PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
Atari prezentuje swój line-up na GC 2007
Atari prezentuje swój line-up na GC 2007

wiadomość29 lipca 2007

Po tym, jak amerykańskie targi E3 Media & Business Summit okazały się, mówiąc delikatnie, nie do końca udaną imprezą, oczy wszystkich obserwatorów z branży skupiły się na Lipsku, gdzie już 23. sierpnia zainaugurowana zostanie największa na świecie wystawa produktów z branży elektronicznej rozrywki, Games Convention 2007.

Naruto: Ultimate Ninja 2 jesienią w Europie
Naruto: Ultimate Ninja 2 jesienią w Europie

wiadomość9 lipca 2007

Fani popularnego serialu anime przyzwyczaili się już do tego, że systematycznie otrzymują gry oparte na ukazanych w nim wydarzeniach. Jedną z nich jest Naruto Ultimate Ninja 2 – produkcja na PS2, która ukazała się już w Stanach Zjednoczonych. Europejczycy jak zwykle musieli uzbroić się w cierpliwość. Obecnie, dzięki oficjalnemu oświadczeniu firmy Atari, wiadomo już przynajmniej, że tytuł ukaże się na Starym Kontynencie jesienią tego roku.

Naruto: Ultimate Ninja 2 pojawi się jeszcze w tym roku

wiadomość15 maja 2007

Seria gier, powstałych na kanwie popularnego anime autorstwa Masashiego Kishimoto, na obszarze Japonii cieszy się ogromną popularnością. Od pewnego czasu również zaczyna zdobywać rzeszę fanów na terenie Stanów Zjednoczonych i Europy. To właśnie amerykańscy posiadacze konsoli PlayStation 2 już 12 czerwca dostaną Naruto: Ultimate Ninja 2.