Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 maja 2007, 16:52

autor: Major Doktor Upiorna

Naruto: Ultimate Ninja 2 pojawi się jeszcze w tym roku

Seria gier, powstałych na kanwie popularnego anime autorstwa Masashiego Kishimoto, na obszarze Japonii cieszy się ogromną popularnością. Od pewnego czasu również zaczyna zdobywać rzeszę fanów na terenie Stanów Zjednoczonych i Europy. To właśnie amerykańscy posiadacze konsoli PlayStation 2 już 12 czerwca dostaną Naruto: Ultimate Ninja 2.

Seria gier, powstałych na kanwie popularnego anime autorstwa Masashiego Kishimoto, na obszarze Japonii cieszy się ogromną popularnością. Od pewnego czasu również zaczyna zdobywać rzeszę fanów na terenie Stanów Zjednoczonych i Europy. To właśnie amerykańscy posiadacze konsoli PlayStation 2 już 12 czerwca dostaną Naruto: Ultimate Ninja 2. Tytuł ten w Kraju Kwitnącej Wiśni zadebiutował pod koniec 2004 roku. Jeżeli wierzyć informacjom pojawiającym się w sieci to na Starym Kontynencie owa pozycja pojawi się w drugim kwartale bieżącego roku.

Zgodnie z zapowiedzią miłośnicy serii mogą się spodziewać zdecydowanie rozszerzonej palety postaci, podchodzących z wymienionego pierwowzoru. Wśród bohaterów poza tytułowym Naruto znajdą się również Sasuke, Kakashi, Gaara, Tsunade i Jiraiya, z których każdy będzie odznaczał się odmiennymi umiejętnościami. Przemierzając szesnaście wymagających poziomów gracz będzie musiał posłużyć się szeregiem spektakularnych ciosów i rozbudowanym arsenałem broni. Użytkownik może się także spodziewać sześćdziesięciu misji i siedmiu mini-gier. Rzecz jasna w miarę sukcesywnego zaliczania kolejnych zadań zostaną odblokowane interesujące bonusy, na czele z filmikami pochodzącymi ze wspomnianego anime.