Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 15 maja 2007, 16:51

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Zestaw Marzeń Gracza trafia w dobre ręce

Dziś nadszedł ten dzień, w którym do naszej redakcji zawitał Matizek, żeby własnoręcznie odebrać Zestaw Marzeń Gracza.

Dziś nadszedł ten dzień, w którym do naszej redakcji zawitał Matizek, żeby własnoręcznie odebrać Zestaw Marzeń Gracza – telewizor LCD 37”, konsole: Xbox 360, Wii oraz PlayStation 3 i zestaw 6 gier Electronic Arts – nagrodę, którą rozlosowaliśmy pomiędzy wszystkich biorących udział w plebiscycie na Grę Roku 2006.

Zestaw Marzeń Gracza trafia w dobre ręce - ilustracja #1
Od lewej: Verminus, nagroda oraz jej szczęśliwy zdobywca, Matizek.

Zwycięzca

Matizek ma 28 lat. Do grania przyznaje się od mniej więcej 14 lat – na pecetach oraz na PlayStation. Nie preferuje żadnego wybranego gatunku – oczekuje od gry klimatu i grywalności – te odnalazł ostatnio w Scarface i na Scarface między innymi głosował. Czytelnikiem Gier-Online jest od jakichś dwóch lat, przy czym nie udziela się na forum, nie jeździ na Pikniki – nasz serwis traktuje jako źródło informacji o tym, w jakie gry warto zagrać, a na jakie szkoda czasu. Na pytanie, czy zacznie pisać na forum odpowiada, że teraz to już trzeba będzie. :-)

Zestaw Marzeń Gracza trafia w dobre ręce - ilustracja #2
Łosiu, Matizek i Verminus zapakowani do windy w naszym biurowcu razem z wygraną.

W Plebiscycie na Grę Roku wziął udział, gdy dowiedział się o nim z naszego newslettera. Nie przykładał wagi do nagród, bo i nie zwykł wierzyć, że w losowaniu można coś wygrać. :-] Głosował na Company of Heroes, Hitmana: Blood Money, LEGO Star Wars II, Scarface’a oraz Double Agenta. Zestaw Marzeń przypadł mu w udziale w doskonałym momencie – nieśmiało się zastanawiał nad zakupem Xboksa 360, a nieco śmielej rozglądał się za jakimś, niewielkim telewizorem LCD. Informacja o wygranej przyszła do niego, gdy – jak sam mówi – miał wyjątkowo kiepski dzień: problemy w pracy, zepsuty samochód. W swoją wygraną nie dawał wiary do momentu, gdy dostał ją do rąk własnych... „Znajomy dał mi 20 złotych i przykazał, żebym mu w sobotę totka obstawił” – śmieje się.

Zestaw Marzeń Gracza trafia w dobre ręce - ilustracja #3
Po odbiór nagrody Matizek przyjechał firmowym samochodem. Pracuje zaś w firmie zajmującej się dystrybucją win. :-)

Co sympatyczne, wygranym przez Matizka zestawem nacieszyć się ma szansę nie tylko on (jutro przewidziany dzień wolny z pracy) i chodzi nie tylko o wzmożoną częstotliwość goszczenia starych znajomych. „Jest w naszym bloku coś w rodzaju pomieszczenia wspólnoty – jak tylko sąsiedzi się zwiedzieli o mojej wygranej, zaczęły powstawać plany zorganizowania w nim kilku rozrywkowych dni” – mówi Matizek.

Zestaw Marzeń Gracza trafia w dobre ręce - ilustracja #4
„Od teraz będę brał udział we wszystkich konkursach”.

Ze swojej strony serdecznie wygranej raz jeszcze gratulujemy, a wszystkim Wam dziękujemy za udział w Plebiscycie! Następne wybory Gry Roku przewidujemy, rzecz jasna, za rok.

Zestaw Marzeń Gracza

Główna nagroda ufundowana przez polski oddział Electronic Arts to:

  • telewizor LCD Samsung 37”;
  • konsola PlayStation 3;
  • konsola Xbox 360 Premium;
  • konsola Wii;
  • gry Electronic Arts: The Godfather: Blackhand Edition (Wii), Medal of Honor: Vanguard (Wii), Def Jam: Icon (X360), NBA Street Homecourt (X360), Need for Speed Carbon (PS3), Fight Night Round 3 (PS3).
Zestaw Marzeń Gracza trafia w dobre ręce - ilustracja #5