Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lipca 2007, 16:37

autor: Metatron

Materiały z E3 trafią również na PlayStation Network

Kiedy Microsoft ogłosił, że użytkownicy Xbox LIVE będą mogli na bieżąco zapoznawać się z materiałami z rozpoczynającej się już pojutrze imprezy E3, przedstawiciele Sony przyznali, że również myślą o podobnej akcji, ale najprawdopodobniej nie uda im się jej przeprowadzić w bieżącym roku. Jak się jednak okazało, zmienili zdanie.

Kiedy Microsoft ogłosił, że użytkownicy Xbox LIVE będą mogli na bieżąco zapoznawać się z materiałami z rozpoczynającej się już pojutrze imprezy E3, przedstawiciele Sony przyznali, że również myślą o podobnej akcji, ale najprawdopodobniej nie uda im się jej przeprowadzić w tym roku. Jak się jednak okazało, zmienili zdanie i posiadacze PlayStation 3 będą mogli za pośrednictwem PlayStation Network zapoznać się z materiałami dotyczącymi tytułów, które zostaną zaprezentowane w Santa Monica.

Już wcześniej informowaliśmy o tym, że w serwisie japońskiego producenta pojawiła się zakładka E3, dopiero teraz jednak doczekaliśmy się oficjalnego oświadczenia. Dowiedzieliśmy się z niego, że gracze będą mogli pobrać nie tylko konferencję Sony, która odbędzie się 11 lipca, ale również trailery, filmiki i inne materiały przedstawione przez producentów gier na konsole japońskiego producenta. To jednak nie koniec, ponieważ informacje o tegorocznych E3 pojawiać się będą na bieżąco na stronie internetowej Playstation.com oraz uruchomionym niedawno oficjalnym blogu PlayStation.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.