Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lipca 2007, 16:37

autor: Artur "Metatron" Falkowski

Materiały z E3 trafią również na PlayStation Network

Kiedy Microsoft ogłosił, że użytkownicy Xbox LIVE będą mogli na bieżąco zapoznawać się z materiałami z rozpoczynającej się już pojutrze imprezy E3, przedstawiciele Sony przyznali, że również myślą o podobnej akcji, ale najprawdopodobniej nie uda im się jej przeprowadzić w bieżącym roku. Jak się jednak okazało, zmienili zdanie.

Kiedy Microsoft ogłosił, że użytkownicy Xbox LIVE będą mogli na bieżąco zapoznawać się z materiałami z rozpoczynającej się już pojutrze imprezy E3, przedstawiciele Sony przyznali, że również myślą o podobnej akcji, ale najprawdopodobniej nie uda im się jej przeprowadzić w tym roku. Jak się jednak okazało, zmienili zdanie i posiadacze PlayStation 3 będą mogli za pośrednictwem PlayStation Network zapoznać się z materiałami dotyczącymi tytułów, które zostaną zaprezentowane w Santa Monica.

Już wcześniej informowaliśmy o tym, że w serwisie japońskiego producenta pojawiła się zakładka E3, dopiero teraz jednak doczekaliśmy się oficjalnego oświadczenia. Dowiedzieliśmy się z niego, że gracze będą mogli pobrać nie tylko konferencję Sony, która odbędzie się 11 lipca, ale również trailery, filmiki i inne materiały przedstawione przez producentów gier na konsole japońskiego producenta. To jednak nie koniec, ponieważ informacje o tegorocznych E3 pojawiać się będą na bieżąco na stronie internetowej Playstation.com oraz uruchomionym niedawno oficjalnym blogu PlayStation.