Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lipca 2007, 13:42

autor: Artur "Metatron" Falkowski

Materiały z E3 na bieżąco na Xbox Live

Microsoft po raz drugi za pośrednictwem akcji Bringing E3 Home umożliwi użytkownikom Xbox Live zapoznawanie się z materiałami prezentowanymi w trakcie imprezy E3, która trwać będzie pomiędzy 10 a 13 lipca 2007 roku. Podobną akcję przeprowadzono w trakcie ubiegłorocznej edycji wspomnianych targów, a także podczas imprezy X06 w Barcelonie.

Microsoft po raz drugi za pośrednictwem akcji Bringing E3 Home umożliwi użytkownikom Xbox Live zapoznawanie się z materiałami prezentowanymi w trakcie imprezy E3, która trwać będzie pomiędzy 10 a 13 lipca 2007 roku. Podobną akcję przeprowadzono podczas ubiegłorocznej edycji wspomnianych targów, a także imprezy X06 w Barcelonie.

W kolejnym tygodniu można oczekiwać poszerzenia oferty o materiały wideo, motywy graficzne i awatary graczy związane z pokazanymi na imprezie produkcjami. Ponadto gracze będą mogli obejrzeć konferencję Microsoftu i krótkie reportaże prosto z terenu imprezy.

W oficjalnej zapowiedzi wyjawiono również listę produkcji na X360, które będą prezentowane w trakcie tegorocznych E3. Wyraźnie jednak zastrzeżono, że nie jest to kompletne zestawienie, ponieważ impreza przyniesie jeszcze wiele niespodzianek. Póki co prezentujemy listę produkcji, które z pewnością pojawią się na E3: