Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lipca 2007, 20:30

autor: Vercetti

World in Conflict – klient bety dostępny od jutra

Jeden dzień – o tyle właśnie spóźni się program, za pośrednictwem którego dane nam będzie wziąć udział w otwartych beta-testach strategii World in Conflict. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom autorów gry, studia Massive Entertainment, oczekiwana przez internautów aplikacja nie ukaże się w sieci dzisiaj, lecz dopiero jutro, co jest dosyć istotnem zważywszy na fakt, że plik będzie miał objętość 1,8 GB

Jeden dzień – o tyle właśnie spóźni się program, za pośrednictwem którego dane nam będzie wziąć udział w otwartych beta-testach strategii World in Conflict. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom autorów gry, studia Massive Entertainment, oczekiwana przez internautów aplikacja nie ukaże się w sieci dzisiaj, lecz dopiero jutro, co jest dosyć istotne, zważywszy na fakt, że plik będzie miał objętość 1,8 GB.

World in Conflict – klient bety dostępny od jutra - ilustracja #1

Klient rozprowadzany za pomocą protokołu BitTorrent znajdzie zastosowanie w najbliższą środę, kiedy to beta-testy wystartują pełną parą. Jak poinformowali programiści odpowiedzialni za jego przygotowanie, opóźnienie wynika z tego, że deweloperzy potrzebują jeszcze nieco czasu, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik i zapewnić swym odbiorcom produkt najwyższej jakości.

Chcąc wynagrodzić entuzjastom RTS-ów przedłużające się oczekiwanie, autorzy World in Conflict zamierzają spotkać się z nimi na czacie. Posłuży im do tego kanał IRC #WiC na serwerze irc.gg-center.net, dzięki któremu we wtorek o 10 rano każdy z fanów strategii będzie mógł uzyskać odpowiedzi na nurtujące go pytania wprost od samych twórców gry. Przypomninamy, że pełna wersja omawianej pozycji trafi do sklepów 21 września, a więcej informacji na jej temat znajdziecie w naszej Encyklopedii.