Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lipca 2007, 13:33

autor: Katarzyna Grysiewicz

Podczas E3 Sierra zaprezentuje trzy nowe gry

Dowiedzieliśmy się, że ekipa odpowiedzialna z wydanie takich tytułów, jak Carcassonne i Assault Heroes, należących do oferty usługi Xbox Live Arcade zamierza wypuścić trzy kolejne gry, mające wejść w jej skład. Jeszcze w tym tygodniu, podczas targów E3 pracownicy firmy Sierra zaprezentują następujące produkcje: Battlestar Galactica, Commanders: Attack! i Switchball.

Pracownicy firmy Sierra powinni być znani posiadaczom konsoli Xbox 360 za sprawą takich pozycji, jak Carcassonne i Assault Heroes. Dowiedzieliśmy się, że ekipa odpowiedzialna z wydanie owych tytułów, należących do oferty usługi Xbox Live Arcade zamierza wypuścić trzy kolejne gry, mające wejść w jej skład. Jeszcze w tym tygodniu, podczas targów E3 pracownicy firmy Sierra wraz z zapowiedzianymi wcześniej pozycjami zaprezentują następujące produkcje: Battlestar Galactica, Commanders: Attack! i Switchball.

Podczas E3 Sierra zaprezentuje trzy nowe gry - ilustracja #1

 

Battlestar Galactica będzie kosmiczną strzelaniną, inspirowaną amerykańskim serialem telewizyjnym o tej samej nazwie. W trybie przeznaczonym dla jednej osoby gracz przystąpi do wypełnionych akcją misji znanych z pierwowzoru. Natomiast zabierając się za zabawę wieloosobową sprawdzi się w starciu z siedmioma innymi użytkownikami. W trakcie gwiezdnych potyczek otrzyma się szansę pilotowania czterech statków ludzi i taką samą ilość maszyn Cylonów.

Podczas E3 Sierra zaprezentuje trzy nowe gry - ilustracja #2

 

Rozpoczynając zabawę ze Switchball gracz wcieli się w kulę, której główne zadanie ma polegać na przemierzeniu wirtualnego środowiska i pokonaniu napotkanych po drodze przeszkód. Developerzy przygotują trzydzieści wymagających poziomów rozmieszczonych w pięciu interaktywnych wirtualnych światach. Na każdym z leveli zostanie umieszczone szerokie spektrum przeszkód na czele z kłodami drzew, magnesami i armatami (łącznie zostanie zaimplementowanych trzydzieści rodzajów elementów utrudniających przemieszczanie się). Tytuł Switchball powinien pojawić się w ofercie usługi XBLA jeszcze tego lata.

Podczas E3 Sierra zaprezentuje trzy nowe gry - ilustracja #3

Pod koniec bieżącego roku właściciele Xboxów 360 i PeCetów otrzymają taktyczną grę turową o nazwie Commanders: Attack!. Wcielając się w kierowcę czołgu użytkownik weźmie udział w piętnastu misjach rozmieszczonych na przestrzeni trzech zróżnicowanych wirtualnych środowisk. Sterując jedną z piętnastu zaimplementowanych maszyn gracz zmierzy się w starciach ze Sztuczną Inteligencją lub trzema żywymi przeciwnikami.