Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Najpopularniejsze Wiadomości GRYOnline.pl sierpień 2007

Mafia 2 oficjalnie, zobacz pierwsze screeny!
Mafia 2 oficjalnie, zobacz pierwsze screeny!

Łukasz Malik, 21 sierpnia 2007, 18:57

Sprawdziły się informacje sprzed czterech dni, Mafia 2 tworzona przez Illusion Softworks została oficjalnie ujawniona. 2K Games, oddział korporacji Take-Two Interactive Software, Inc., uruchomił skromną stronę internetową gry.

Symulatory okrętów podwodnych - Część IV
Symulatory okrętów podwodnych - Część IV

lhorror, 3 sierpnia 2007, 13:27

Tak oto dotarliśmy do kresu naszej wędrówki poprzez historię symulatorów okrętów podwodnych.

Mafia 2 zostanie zapowiedziana na targach Games Convention w Lipsku?
Mafia 2 zostanie zapowiedziana na targach Games Convention w Lipsku?

Krystian Smoszna, 17 sierpnia 2007, 11:33

Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że na rozpoczynających się w przyszłym tygodniu targach Games Convention w Lipsku, koncern Take-Two Interactive Software, Inc. oficjalnie zapowie drugą odsłonę cyklu Mafia! Tak przynajmniej twierdzi niemiecka organizacja USK, zajmująca się przydzielaniem kategorii wiekowych grom komputerowym.

Kolejne samochody dostępne w Need For Speed: Pro Street ujawnione
Kolejne samochody dostępne w Need For Speed: Pro Street ujawnione

Metatron, 18 sierpnia 2007, 12:49

W lipcu firma Elecronic Arts ogłosiła część samochodów, które pojawią się w najnowszej odsłonie serii Need For Speed zatytułowanej Need For Speed: Pro Street. Obecnie ujawniono kolejne pojazdy, za których kierownicami będzie można zasiąść w grze.

O aktywacji gry BioShock słów kilka, czyli jak firma 2K Games walczy z piractwem
O aktywacji gry BioShock słów kilka, czyli jak firma 2K Games walczy z piractwem

Krystian Smoszna, 22 sierpnia 2007, 15:02

Błąd w wyświetlaniu obrazu na monitorach i telewizorach panoramicznych w grze BioShock to pestka, w porównaniu z pomysłami firmy 2K Games na walkę z piractwem. Wydany wczoraj produkt posiada zabezpieczenie, które zdążyło doprowadzić już do szewskiej pasji wielu posiadaczy PeCetów.

Spellbound Studios ujawnia szczegóły nt. Gothic 4: Genesis

Calypso, 24 sierpnia 2007, 16:46

Sylwetka najnowszej odsłony serii Gothic z dnia na dzień staje się coraz wyraźniejsza. Zaledwie wczoraj poznaliśmy oficjalnego producenta czwartej części cyklu, a już dziś dotarły do nas pierwsze oficjalne wiadomości. Redaktorzy serwisu internetowego Gamestar byli świadkami specjalnej konferencji prasowej, zwołanej w związku z targami Games Convention. W trakcie prezentacji przedstawiciel studia developerskiego Spellbound Studios, Jochen Hamma, ujawnił szereg oficjalnych informacji, dotyczących najnowszego dziecka niemieckiej firmy.

Ujawniono wymagania sprzętowe gry Stranglehold
Ujawniono wymagania sprzętowe gry Stranglehold

Vercetti, 8 sierpnia 2007, 13:40

Informacje o opublikowaniu w serwisie Xbox Live Marketplace dema trzecioosobowej gry akcji Stranglehold to nie jedyne wieści, jakie docierają do nas z siedziby firmy Midway Games. Jeżeli wierzyć danym przedstawionym na oficjalnym forum studia, pecetowa wersja omawianej pozycji zmusi swych nabywców do konkretnego ulepszenia swoich maszyn.

Symulatory okrętów podwodnych - Część III
Symulatory okrętów podwodnych - Część III

lhorror, 2 sierpnia 2007, 10:59

W trzeciej części kontynuujemy naszą "wędrówkę" po symulatorach okrętów podwodnych. Tym razem słów kilka o starszych już tytułach na komputery PC.

id Software stworzy czwartego Dooma i prawdopodobnie sequel gry Quake Arena
id Software stworzy czwartego Dooma i prawdopodobnie sequel gry Quake Arena

Krystian Smoszna, 6 sierpnia 2007, 11:55

Choć Rage będzie pierwszą od 1996 roku grą firmy id Software, Inc. korzystającą z nowej marki, nie oznacza to, że John Carmack i spółka zamierzają odłożyć na półkę doskonale znane fanom pierwszoosobowych strzelanin tytuły. Współzałożyciel legendarnego studia już dziś daje do zrozumienia, że w przyszłości powstanie czwarta odsłona cyklu Doom.

Kamera GOL-a na GC 2007: Wiedźmin

eLKaeR, 25 sierpnia 2007, 20:05

Wiedźmin, czyli z angielska The Witcher, to bez wątpienia jedna z najbardziej oczekiwanych gier bieżącego roku – nie tylko zresztą w Polsce. W związku z tym postanowiliśmy się bliżej przyjrzeć prawie gotowemu dziełu rodzimych developerów na trwających właśnie targach Games Convention 2007. Uwieczniliśmy to na video, więc serdecznie zapraszamy wszystkich do oglądania.

Runaway 3 w produkcji,
Runaway 3 w produkcji, "dwójka" doczeka się konwersji na Wii

Krystian Smoszna, 24 sierpnia 2007, 08:53

Wielbiciele serii gier przygodowych Runaway mają powody do radości, gdyż firma Pendulo Studios, S.L. przygotowuje kolejny produkt opowiadający o perypetiach Briana i Giny. Informacje o nowym programie zostały ujawnione przez Hiszpanów w trakcie targów Games Convention.

Premiera gry Turning Point: Fall of Liberty na początku przyszłego roku
Premiera gry Turning Point: Fall of Liberty na początku przyszłego roku

Krystian Smoszna, 17 sierpnia 2007, 07:19

Przygotowywana przez studio Spark Unlimited gra Turning Point: Fall of Liberty nie ukaże się na rynku w 2007 roku – poinformowała w oficjalnym oświadczeniu prasowym firma The Codemasters Software Co. Ltd.

Znamy producenta Gothic 4!

Major Doktor Upiorna, 23 sierpnia 2007, 16:55

Kilka godzin temu jeden z naszych redaktorów przekazał Wam informację podaną przez niemiecki serwis 4Players, jakoby za przygotowanie czwartej odsłony serii Gothic miała odpowiadać niemiecka firma Funatics Software GmbH. Doniesienia te jednak nie potwierdziły się - za „czwórkę” odpowiedzą developerzy z Spellbound Entertainment.

Zobacz pierwsze screenshoty z gry Far Cry 2!
Zobacz pierwsze screenshoty z gry Far Cry 2!

Maciej Jałowiec, 1 sierpnia 2007, 22:51

Miło nam Was poinformować, że dosłownie przed chwilą pojawiły się pierwsze screenshoty z zapowiedzianej niedawno gry Far Cry 2!

Premiera gry Call of Duty 4: Modern Warfare w listopadzie
Premiera gry Call of Duty 4: Modern Warfare w listopadzie

Krystian Smoszna, 23 sierpnia 2007, 07:09

Znamy datę premiery czwartej odsłony cyklu Call of Duty, która nosi podtytuł Modern Warfare. Produkt przygotowywany przez studio Infinity Ward, Inc. zadebiutuje na rynku elektronicznej rozrywki 5-ego listopada bieżącego roku.

Microsoft przygotowuje świąteczne edycje konsoli Xbox 360
Microsoft przygotowuje świąteczne edycje konsoli Xbox 360

Maciej Jałowiec, 13 sierpnia 2007, 13:58

Internautom przeszukującym sieć udało się znaleźć interesujące zdjęcie na stronach Microsoftu wykorzystywanych do celów marketingowych. Prezentuje ono dwie nowe edycje Xboxa 360.

Poradnik: Overlord

Redakcja GRYOnline.pl, 1 sierpnia 2007, 16:57

Nieoficjalny poradnik do gry Overlord zawiera szczegółowy opis wszystkich misji, które czekają na kandydatów na Lorda Ciemności. Nie tylko dowiesz się z niego, jak krok po kroku przebrnąć przez kolejne zadania, ale także poznasz dokładne dane na temat umiejscowienia wszystkich obiektów, które musisz przetransportować do swojej wieży i lokacji, w których możesz odzyskać zdrowie i manę. Znajdują się tu także szczegółowe opisy taktyk pokonania każdego groźniejszego przeciwka.

Ściągnij demo gry The Settlers: Rise of an Empire!
Ściągnij demo gry The Settlers: Rise of an Empire!

Krystian Smoszna, 23 sierpnia 2007, 19:10

Chcielibyście sprawdzić, jak prezentuje się w akcji najnowsza odsłona cyklu The Settlers, która nosi podtytuł Rise of an Empire? Macie dziś ku temu doskonałą okazję! Wszystko za sprawą oficjalnej wersji demonstracyjnej gry, która przed kilkudziesięcioma minutami pojawiła się w sieci!

Ostatni etap w grze Far Cry był okropny - twierdzi szef firmy Crytek
Ostatni etap w grze Far Cry był okropny - twierdzi szef firmy Crytek

Krystian Smoszna, 1 sierpnia 2007, 17:35

Przeklinasz po dziś dzień ostatni etap w grze Far Cry ze względu na jego wysoki poziom trudności? Nie przejmuj się. Zawsze możesz sobie wytłumaczyć, że to wina braku pomysłu na zakończenie u twórców programu. Teraz jest to nawet wskazane, wszak otwarcie się do tego przyznają.

Demo Bioshocka - graliśmy i nagraliśmy

eLKaeR, 14 sierpnia 2007, 16:23

Dziś w południe informowaliśmy Was, że pecetowe demo gry Bioshock jest już prawie ukończone. Wczoraj w ramach Xbox Live została udostępniona demonstracja owego FPS-a w wersji dla Xboxa 360. Oczywiście zagraliśmy w nią w redakcji i zapisaliśmy to jako film, który chcielibyśmy właśnie teraz Wam pokazać.