Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 1 sierpnia 2007, 16:57

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Overlord

Nieoficjalny poradnik do gry Overlord zawiera szczegółowy opis wszystkich misji, które czekają na kandydatów na Lorda Ciemności. Nie tylko dowiesz się z niego, jak krok po kroku przebrnąć przez kolejne zadania, ale także poznasz dokładne dane na temat umiejscowienia wszystkich obiektów, które musisz przetransportować do swojej wieży i lokacji, w których możesz odzyskać zdrowie i manę. Znajdują się tu także szczegółowe opisy taktyk pokonania każdego groźniejszego przeciwka.

„Nieoficjalny poradnik do gry Overlord zawiera szczegółowy opis wszystkich misji, które czekają na kandydatów na Lorda Ciemności. Nie tylko dowiesz się z niego, jak krok po kroku przebrnąć przez kolejne zadania, ale także poznasz dokładne dane na temat umiejscowienia wszystkich obiektów, które musisz przetransportować do swojej wieży i lokacji, w których możesz odzyskać zdrowie i manę. Znajdują się tu także szczegółowe opisy taktyk pokonania każdego groźniejszego przeciwka. [...]

Gra jest raczej liniowa i w dużej części przypadków nie ma możliwości wykonania jednego questa przed zakończeniem poprzedniego – nie tylko dlatego, że droga do kolejnych krain będzie zamknięta, ale czasem będziesz potrzebować konkretnego rodzaju chochlików, które zdobędziesz w dalszej części gry lub po prostu nie ma większego sensu wybierać się do niebezpiecznych miejsc bez odpowiednio przygotowanej armii czy niektórych czarów. Zaproponowana przez nas kolejność zmagania się z kolejnymi zadaniami nie jest jedyną, ale przechodząc grę w ten sposób, nie spotkasz się z niepotrzebnymi niedogodnościami.

Overlord to gra, która pozwala się wcielić w prawdziwego złoczyńcę, a autorzy oddali graczom dwie możliwości – być złym albo bardzo złym. Różnice nie są wielkie, zadania są w zdecydowanej większości te same. Poniższa solucja zawiera opis dla pierwszej opcji. Najgorszym złoczyńcom polecamy rozdział Porady dla najgorszych. Z niego dowiecie się, jak wykonać zadania, które sprawią, że będziesz prawdziwie przesiąknięty złem. ” - „BK”

Overlord - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Overlord w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.