Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 sierpnia 2007

W SKATE zagramy jesienią

Maciej Jałowiec, 3 sierpnia 2007, 18:00

Electronic Arts zdradziło już kiedy SKATE, czyli odpowiedź na serię Tony Hawk, pojawi się w sklepach. Wiemy także, kiedy udostępnione zostanie demo gry.

Verbatim wkrótce udostępni płyty Mini Blu-Ray

Maciej Jałowiec, 3 sierpnia 2007, 17:26

50 GB pojemności płyt Blu-Ray to jeszcze trochę za dużo na dzisiejsze standardy zarówno w przemyśle filmowym, jak i branży gier. Potrzebne są etapy przejściowe między znanymi od dawna płytami DVD, a BD. Z pomocą przychodzi firma Verbatim, która już wkrótce wypuści na rynek płyty Mini Blu-Ray, i to zarówno te jedno-, jak i wielokrotnego zapisu.

Najlepiej sprzedające się gry i konsole w Japonii (23-29 lipca)

Jiker, 3 sierpnia 2007, 16:27

Świetna sprzedaż produkcji Hot Shots Golf 5 (aka Everybody’s Golf 5) w dniu jej japońskiej premiery, nie przełożyła się niestety na objęcie pierwszego miejsca w cotygodniowym zestawieniu najlepiej sprzedających się gier w Japonii. Wpłynęła jednak dosyć znacznie na liczbę sprzedanych egzemplarzy konsoli PlayStation 3.

L.A. Noire exclusivem PlayStation 3
L.A. Noire exclusivem PlayStation 3

Maciej Jałowiec, 3 sierpnia 2007, 15:00

Jak informuje serwis Gamers-Creed, zapowiedziana prawie rok temu gra L.A. Noire autorstwa Team Bondi trafi tylko i wyłącznie do posiadaczy konsoli PlayStation 3.

Infinity Ward oficjalnie na temat beta-testów Call of Duty 4: Modern Warfare

Jiker, 3 sierpnia 2007, 14:24

Studio Infinity Ward opublikowało wreszcie oficjalne oświadczenie w sprawie beta-testów gry Call of Duty 4: Modern Warfare. Wynika z niego, że wczorajsze informacje o ograniczeniu testów do Stanów Zjednoczonych można określić mianem falstartu.

Nowe informacje na temat Pro Evolution Soccer 2008
Nowe informacje na temat Pro Evolution Soccer 2008

Maciej Jałowiec, 3 sierpnia 2007, 14:21

Magazyn Joypad ujawnił wczoraj mnóstwo nowych, szczegółowych informacji na temat nadchodzącej gry piłkarskiej Pro Evolution Soccer 2008. Dostępne są także nowe screenshoty z gry w wersji na konsolę Xbox 360.

Klon WipEouta na DS-a
Klon WipEouta na DS-a

Misiek, 3 sierpnia 2007, 13:47

Marka WipEout jest obecnie w rękach wewnętrznego zespołu Sony (Studio Liverpool), więc posiadacze DS-a raczej nie mają szans na sprawdzenie tych futurystycznych wyścigów w akcji. Z pomocą przychodzi francuski developer DK Games, który wkrótce dostarczy bliźniaczy program na handhelda Nintendo – Rapid Racoon.

Wersja demonstracyjna gry Fatal Inertia już wkrótce również w Europie

Jiker, 3 sierpnia 2007, 13:39

Wersja demonstracyjna gry Fatal Inertia, opublikowana wczoraj w ramach amerykańskiej i japońskiej usługi Xbox Live Marketplace, wzbogaci również ofertę europejskiej wersji popularnego Rynku. Informację tę potwierdził w rozmowie w serwisem Eurogamer rzecznik prasowy firmy KOEI.

Symulatory okrętów podwodnych - Część IV
Symulatory okrętów podwodnych - Część IV

lhorror, 3 sierpnia 2007, 13:27

Tak oto dotarliśmy do kresu naszej wędrówki poprzez historię symulatorów okrętów podwodnych.

Europejska premiera Blacksite: Area 51 dopiero pod koniec października

Jiker, 3 sierpnia 2007, 13:16

Firma Midway oznajmiła, że gra Blacksite: Area 51 zostanie wydana w późniejszym terminie. Opóźnienie sięgnie blisko dwóch miesięcy. Informacja o nowej dacie premiery gry zamieszczona została w ostatnim kwartalnym raporcie finansowym.

Electronic Arts zamyka serwery 49 gier

Maciej Jałowiec, 3 sierpnia 2007, 13:12

Mamy przykrą wiadomość dla fanów gier sportowych spod znaków Electronic Arts i EA Games. Otóż za niespełna miesiąc koncern będzie zamykać serwery do gry wieloosobowej blisko pięćdziesięciu starszych tytułów. Większość z nich to odsłony wieloczęściowych serii, takich jak FIFA, NHL czy Madden.

Buzz! The Hollywood Quiz potwierdzony na październik
Buzz! The Hollywood Quiz potwierdzony na październik

Misiek, 3 sierpnia 2007, 12:58

Już w październiku po raz kolejny będziemy mogli poczuć się niczym uczestnik teleturnieju dzięki kolejnej odsłonie serii Buzz!. Najnowsza część – The Hollywood Quiz – ma skupić się na pytaniach dotyczących filmu i życia gwiazd kina.

Demo Viva Pinata: Party Animals “na dniach”
Demo Viva Pinata: Party Animals “na dniach”

Misiek, 3 sierpnia 2007, 12:20

Jeden z twórców Viva Pinata: Party Animals – Cameron Davis z Krome Studios – zdradził, że wkrótce będziemy mogli sprawdzić grywalne demo wspomnianego tytułu. Dodał także, iż jest wielkim fanem pierwszej części i już nie może doczekać się, by zagrać z innymi graczami w Party Animals.

Startuje oficjalna strona gry Fallout 3
Startuje oficjalna strona gry Fallout 3

Metatron, 3 sierpnia 2007, 11:16

Po prezentacji Fallouta 3, która miała miejsce w tramach tegorocznego E3, jesteśmy dobrej myśli, ale na finalny efekt przyjdzie nam jeszcze poczekać, ponieważ gra ukaże się dopiero w przyszłym roku. W międzyczasie możemy na bieżąco śledzić postępy z prac nad tytułem za pośrednictwem dopiero co uruchomionej strony gry.

SingStar Rock Ballads zapowiedziany na wrzesień

Misiek, 3 sierpnia 2007, 11:14

Jeszcze przed ukazaniem się SingStar '90s Sony zapowiedziało kolejną część serii. W zapowiedzianym na wrzesień tego roku SingStar Rock Ballads, jak sama nazwa wskazuje, będziemy mogli pośpiewać ballady rockowe. Podano przy okazji pełną listę piosenek, jakie znajdziemy w grze.

Grand Theft Auto IV dopiero na wiosnę
Grand Theft Auto IV dopiero na wiosnę

Metatron, 3 sierpnia 2007, 10:34

Jedną z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku jest niewątpliwie Grand Theft Auto IV. Niestety, jak się okazało, fani serii będą musieli uzbroić się w cierpliwość i to całkiem sporą, ponieważ premiera wspomnianej produkcji została przesunięta z października 2007 na wiosnę przyszłego roku.

Midway
Midway "zmartwione" poziomem sprzedaży PlayStation 3

Misiek, 3 sierpnia 2007, 10:21

Dyrektor generalny Midway – David Zucker – zdradził w wywiadzie dla Gameindustry.biz, że jest zmartwiony obecnym poziomem sprzedaży PS3. Twierdzi jednak, że niedawno ogłoszona obniżka ceny konsoli (o 100$) powinna pomóc jej w najbliższym okresie.

W Guitar Hero 3 zagramy utwory AFI, Slayera i The Strokes

Maciej Jałowiec, 3 sierpnia 2007, 09:52

Do tej pory poznaliśmy już kilka zespołów, których utwory będziemy mogli zagrać w nadchodzącym Guitar Hero 3. Do listy wykonawców możemy teraz dodać takie grupy jak The Strokes, AFI, Slayer, Mountain, Blue Oyster Cult, Black Sabbath i Queens of the Stone Age.

Wakacyjny turniej F.E.A.R. Combat - czas na trzecią rundę!
Wakacyjny turniej F.E.A.R. Combat - czas na trzecią rundę!

Krystian Smoszna, 3 sierpnia 2007, 08:56

Drugi etap wakacyjnego turnieju F.E.A.R. Combat, który zorganizowaliśmy wspólnie z Telekomunikacją Polską S.A., dobiegł końca. Szesnaście kolejnych meczy pozwoliło nam wyłonić 64 najlepszych graczy. Zmierzą się oni w trzeciej rundzie zmagań.

Crysis w sklepach od 16-ego listopada bieżącego roku
Crysis w sklepach od 16-ego listopada bieżącego roku

Krystian Smoszna, 3 sierpnia 2007, 07:52

Koncern Electronic Arts, Inc. ujawnił oficjalną datę premiery gry Crysis – nowej, pierwszoosobowej strzelaniny, za której powstanie odpowiada studio Crytek GmbH. Produkt przygotowany przez niemieckiego producenta ujrzy światło dzienne 16-ego listopada bieżącego roku.