Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 sierpnia 2007, 12:58

autor: Misiek

Buzz! The Hollywood Quiz potwierdzony na październik

Już w październiku po raz kolejny będziemy mogli poczuć się niczym uczestnik teleturnieju dzięki kolejnej odsłonie serii Buzz!. Najnowsza część – The Hollywood Quiz – ma skupić się na pytaniach dotyczących filmu i życia gwiazd kina.

Już w październiku posiadacze konsoli PlayStation 2 ponownie będą mogli poczuć się niczym uczestnicy teleturnieju dzięki kolejnej odsłonie serii Buzz!. Najnowsza część – The Hollywood Quiz – ma skupić się na pytaniach dotyczących filmu i życia gwiazd filmowych.

Przypomnijmy, że do tytułów z cyklu Buzz! Sony wypuściło specjalne kontrolery – buzzery (widoczne na zdjęciu poniżej) – przy pomocy których możemy odpowiadać na pytania zawarte w grze. Największym, czerwonym przyciskiem sygnalizujemy chęć odpowiedzi, a pozostałymi wybieramy właściwy wariant. W The Hollywood Quiz (po zakupieniu dwóch zestawów buzzerów) będzie mogło zagrać naraz nawet osiem osób.

Buzz! The Hollywood Quiz potwierdzony na październik - ilustracja #1

Buzz! The Hollywood Quiz przyniesie ze sobą ponad 5000 pytań dotyczących kinematografii, z czego ponad 100 ma zawierać fragmenty filmów. Oprócz tego w grze znajdzie się wiele zadań opartych na zdjęciach oraz plikach dźwiękowych. Twórcy obiecują też usprawnione tryby zabawy, ale szczegółów na ich temat na razie nie podano.

Buzz! The Hollywood Quiz potwierdzony na październik - ilustracja #2
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.