Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 sierpnia 2007

Ludo ergo sum - Wskrzeszone piksele
Ludo ergo sum - Wskrzeszone piksele

Louvette, 4 sierpnia 2007, 20:25

Spójrzmy przez moment na problem tzw. „śmierci” w grach – ale nie w kontekście zabijania przeciwników, tylko w kontekście naszej śmierci jako bohatera gry. Czy w grze w ogóle można umrzeć?

World of WarCraft: Wrath of the Lich King oficjalnie zapowiedziany
World of WarCraft: Wrath of the Lich King oficjalnie zapowiedziany

Metatron, 4 sierpnia 2007, 19:58

W trakcie trwającej właśnie w Stanach Zjednoczonych imprezy BlizzCon 2007, oficjalnie zapowiedziano drugi dodatek do najpopularniejszej gry MMO na świecie, o którym wieści pojawiały się już od kilku ostatnich dni. World of WarCraft: Wrath of the Lich King ma już swoją stronę internetową, na której możemy zapoznać się z informacjami na temat gry, a także obejrzeć pierwsze screenshoty oraz trailer.

Star Trek: Conquest już oficjalnie na Wii i PlayStation 2

Jiker, 4 sierpnia 2007, 19:09

Potwierdziły się plotki na temat gry Star Trek: Conquest, którymi pod koniec zeszłego miesiąca uraczył nas sklep GameFly. Turowa strategia, która powstaje w oparciu o telewizyjny serial Star Trek: The Next Generation, zostanie wydana przez firmę Bethesda w wersjach na Nintendo Wii oraz PlayStation 2.

Nintendo aktualizuje europejską ofertę Virtual Console
Nintendo aktualizuje europejską ofertę Virtual Console

Jiker, 4 sierpnia 2007, 18:42

Na zeszłotygodniową aktualizację europejskiej oferty Virtual Console złożyły się jedynie dwie pozycje. Chcąc nadrobić tę stratę, firma Nintendo zmuszona była dodać wczoraj cztery, a nie, jak to zwyczajowo bywało, trzy gry. Tak też uczyniła.

Quake Arena trafi na XBLA i NDS

Metatron, 4 sierpnia 2007, 16:50

Podczas wygłoszonej w trakcie odbywającej się właśnie imprezy QuakeCon 2007 przemowy John Carmack z id Software ogłosił, że jego firma pracuje właśnie wraz ze studiem Pi Studios nad przeznaczoną dla Xbox LIVE Arcade wersją gry Quake Arena, która pierwotnie ukazała się w 1999 roku na PC jako Quake III: Arena.

Sztuka inspirowana grami na Games Convention 2007
Sztuka inspirowana grami na Games Convention 2007

Metatron, 4 sierpnia 2007, 16:12

Tegoroczna edycja Games Convention w Lipsku zapowiada się coraz ciekawiej. Już w maju informowaliśmy was, że poza tradycyjnymi – i najważniejszymi – dla tego typu imprez prezentacjami najnowszych gier, organizatorzy postanowili wprowadzić dodatkowe atrakcje, między innymi zawody sportowe i koncerty open-air.

Nowe wieści o filmie na podstawie gry Return to Castle Wolfenstein
Nowe wieści o filmie na podstawie gry Return to Castle Wolfenstein

Metatron, 4 sierpnia 2007, 14:58

Ostatnie informacje o filmie na podstawie gry Return to Castle Wolfenstein pochodzą z grudnia 2005 roku. Teraz przekazać możemy wam najświeższe wieści dotyczące ekranizacji jednej z części popularnego cyklu FPS-ów od id Software.

Rage nową grą autorów serii Doom oraz Quake!

Jiker, 4 sierpnia 2007, 14:18

Doom był jedną z pierwszych gier FPP, które zawładnęły umysłami masowego odbiorcy. Później nastał czas Quake’a. Czy Rage pójdzie w ślady swoich wielkich poprzedniczek? Zapoznajcie się z pierwszymi oficjalnymi informacjami na temat nowej produkcji Johna Carmacka oraz firmy id Software! Ujawniono je w trakcie rozpoczętego wczoraj konwentu QuakeCon (Dallas, USA).