Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 12 sierpnia 2007

Najbardziej oczekiwane gry w Japonii - Dragon Quest IX na czele

Jiker, 12 sierpnia 2007, 19:56

Jakie gry wzbudzają największe emocje wśród Japończyków? Odpowiedź na to pytanie co pewien okres czasu stara się dać magazyn Famitsu. Podobnie stało się na początku bieżącego miesiąca, kiedy to w najnowszym numerze czasopisma zamieszczone zostało specjalne zestawienie obejmujące 20 najbardziej oczekiwanych pozycji w Kraju Kwitnącej Wiśni.

Xbox 360 konsolą zdominowaną przez gry z gatunku strzelanin?
Xbox 360 konsolą zdominowaną przez gry z gatunku strzelanin?

Jiker, 12 sierpnia 2007, 19:12

Konsola Xbox 360 uchodzi za platformę idealną dla wszelkiej maści strzelanin. Do postrzegania ją w ten sposób przyczynił się w głównej mierze fakt, że (w poszechnym mniemaniu) jest platformą, na której wśród wydawanych gier przeważają pozycję będące FPS-ami lub TPS-ami. Serwis FPS Source postanowił zweryfikować te informacje.

Premiera Juiced 2 w wersji na PlayStation 3 przesunięta, Stuntman: Ignition skasowany?

Jiker, 12 sierpnia 2007, 17:18

Serwis Gamers-Creed donosi, że gra wyścigowa pod tytułem Juiced 2: Hot Import Nights w wersji na PlayStation 3 nie trafi do sprzedaży w przyszłym miesiącu. Sugerują to zmiany, które firma THQ naniosła na swój aktualny plan wydawniczy.

Szczegóły na temat ścieżki dźwiękowej do gry Crysis
Szczegóły na temat ścieżki dźwiękowej do gry Crysis

Metatron, 12 sierpnia 2007, 14:10

Nie ma wątpliwości, że gra Crysis jest jedną z najgłośniejszych pecetowych produkcji ostatniego czasu. Ta przedstawiona w perspektywie pierwszej osoby strzelanina twórców Far Cry ukaże się już w listopadzie, a wraz ze zbliżającą się datą premiery zostają ujawnione kolejne szczegóły dotyczące projektu. Tym razem ogłoszono, kto zajął się skomponowaniem muzyki.

Studio 3D Realms gotowe do przygotowania portu gry Duke Nukem 3D na XBLA
Studio 3D Realms gotowe do przygotowania portu gry Duke Nukem 3D na XBLA

Metatron, 12 sierpnia 2007, 13:58

Przeciągający się w nieskończoność deweloping gry Duke Nukem Forever sprawił, że wielu graczy przestało w ogóle wierzyć w jej wydanie. Póki co sytuacja wspomnianego tytułu nie ulega zmianie, ale wygląda na to, że wcześniejsza produkcja 3D Realms, wydany w 1996 roku Duke Nukem 3D, może za jakiś czas wzbogacić stale powiększającą się ofertę Xbox LIVE Arcade.

Gra JAZZ: Hired Guns przemianowana na Hired Guns: The Jagged Edge
Gra JAZZ: Hired Guns przemianowana na Hired Guns: The Jagged Edge

Metatron, 12 sierpnia 2007, 13:44

Firma GFI Russia ogłosiła, że turowa strategia znana dotychczas jako JAZZ: Hired Guns zmienia nazwę. Od tej pory będzie nosić tytuł Hired Guns: The Jagged Edge. Warto dodać, że to już druga zmiana nazwy dokonana w przeciągu tego roku. Jeszcze do stycznia produkcja znana była jako Jagged Alliance 3D.