Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 19 sierpnia 2007

BioShock - interfejs i oprawa wizualna lepsza na PC

Krystian Smoszna, 19 sierpnia 2007, 17:12

Wygląda na to, że pracownicy studia 2K Australia wykonali bardzo dobrą robotę, przygotowując PeCetową wersję gry BioShock. Serwis IGN, który jako pierwszy w sieci pokusił się o recenzję edycji na „blaszaki”, twierdzi nawet, że jest ona nieco lepsza od konsolowego odpowiednika.

Bethesda Softworks przywiezie trzeciego Fallouta na targi Games Convention

Krystian Smoszna, 19 sierpnia 2007, 15:13

Przedstawiciele firmy Bethesda Softworks LLC wybierają się do Lipska na targi Games Convention – zapowiedział Pete Hines w rozmowie z redaktorami serwisu RPG Vault. Amerykanie przywiozą do Europy jedyny, opracowywany w chwili obecnej tytuł – trzecią odsłonę cyklu Fallout.

Too Human - przed premierą zagramy w demo

Krystian Smoszna, 19 sierpnia 2007, 14:41

Zanim gra Too Human ujrzy światło dzienne, użytkownicy konsoli Xbox 360 będą mogli sprawdzić ją w akcji za pośrednictwem oficjalnej wersji demonstracyjnej – zakomunikował Denis Dyack, założyciel firmy Silicon Knights, Inc., która od wielu lat próbuje się uporać z produkcją tego tytułu.

Znamy datę premiery gier z serii Looney Tunes

Krystian Smoszna, 19 sierpnia 2007, 13:22

Koncern Warner Bros. Interactive Entertainment, Inc. opublikował w piątek oświadczenie prasowe, w którym ujawnił daty premier gier z serii Looney Tunes. Obie produkcje – ACME Arsenal oraz Duck Amuck – trafią na rynek tego samego dnia, 9-ego października bieżącego roku.

Gra Halo 3 ukończona w 99.9%

Krystian Smoszna, 19 sierpnia 2007, 12:11

Tylko kataklizm mógłby powstrzymać koncern Microsoft Game Studios od wydania trzeciej odsłony cyklu Halo zgodnie z zakładanym wcześniej terminem. Na ponad miesiąc przed wrześniową premierą długo oczekiwanego programu, jego autorzy utrzymują, że gra jest ukończona w 99.9%.

Premiera gry Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction w październiku

Krystian Smoszna, 19 sierpnia 2007, 09:58

Firma Insomniac Games, Inc. ujawniła datę premiery gry Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction. Produkt przygotowywany z myślą o konsoli PlayStation 3, ujrzy światło dzienne w październiku bieżącego roku.