Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 sierpnia 2007

Demo gry SKATE w przyszłym tygodniu
Demo gry SKATE w przyszłym tygodniu

Vercetti, 15 sierpnia 2007, 17:08

Choć tworzona przez Electronic Arts pozycja traktująca o jeździe na deskorolce miała doczekać się swojej wersji demonstracyjnej już dziś, użytkownicy usługi Xbox Live Marketplace będą mogli sprawdzić próbkę gry SKATE dopiero w przyszłym tygodniu. Wszystko przez kłopoty techniczne, na jakie w ostatniej chwili natrafili twórcy długo oczekiwanej sportówki.

Gra Unreal Tournament III w wersji na Xboksa 360 będzie okrojona?
Gra Unreal Tournament III w wersji na Xboksa 360 będzie okrojona?

Krystian Smoszna, 15 sierpnia 2007, 16:57

Nie mają lekko Ci użytkownicy Xboksów 360, którzy czekają na premierę gry Unreal Tournament III. Najpierw okazało się, że dedykowana tej konsoli edycja programu pojawi się na rynku dopiero w 2008 roku. Później ogłoszono, że obsługa amatorskich modyfikacji stoi pod znakiem zapytania, gdyż firma Epic musi dogadać się w tej sprawie z koncernem Microsoft. Teraz wyrósł kolejny problem, a dotyczy on...

Gamecock ujawnia daty premier gier Fury i Dementium: The Ward
Gamecock ujawnia daty premier gier Fury i Dementium: The Ward

Metatron, 15 sierpnia 2007, 16:31

Stworzona przez byłych szefów Gathering of Developers firma wydawnicza Gamecock nabiera rozpędu. Zdążyła już zapowiedzieć kilka różnorodnych gier i zaprezentować je w akcji przedstawicielom mediów przybyłym na tegoroczne E3.

Paradox Interactive ujawnia listę gier, które pokaże na targach Games Convention 2007
Paradox Interactive ujawnia listę gier, które pokaże na targach Games Convention 2007

Vercetti, 15 sierpnia 2007, 16:25

Szwedzka firma Paradox Interactive, znana graczom chociażby ze stworzenia strategicznej serii Europa Universalis, ujawniła listę produktów, które za jej pośrednictwem będzie można obejrzeć na targach Games Convention 2007, mających rozpocząć się w niemieckim Lipsku już w przyszły czwartek.

Jak zagrać w demo Bioshocka na najtrudniejszym poziomie?

Metatron, 15 sierpnia 2007, 15:53

Pojawienie się w ofercie serwisu Xbox LIVE dema gry Bioshock narobiło sporego zamieszania. Gracze rzucili się na nie i zaczęli ściągać na potęgę. Sporo osób w oczekiwanie na premierę, która odbędzie się w przyszłym tygodniu, zdążyło już skończyć je wielokrotnie. Dla tych, którzy pragną większego wyzwania, mamy dobrą informację.

Demo Medal of Honor: Airborne 23 sierpnia
Demo Medal of Honor: Airborne 23 sierpnia

Vercetti, 15 sierpnia 2007, 15:40

Electronic Arts poinformowało, że już w przyszłym tygodniu gracze będą mogli samodzielnie sprawdzić, jak sprawuje się w akcji nowa gra z gatunku pierwszoosobowych shooterów, Medal of Honor: Airborne. Amerykańska firma zamierza bowiem opublikować w sieci demo drugowojennego FPS-a. Będzie ono adresowane do właścicieli konsol Xbox 360 oraz użytkowników komputerów osobistych.

Sony zapowiada: naruszanie zasad serwisu Home może skończyć się zbanowaniem konsoli

Metatron, 15 sierpnia 2007, 15:38

Twórcy opartych na społecznościach online produktów muszą zawsze brać pod uwagę niebezpieczeństwa związane z istnieniem osobników świadomie i stale łamiących ustalone reguły, niszczących innym przyjemność z zabawy. Nie inaczej będzie w przypadku przygotowywanego z myślą o użytkownikach PS3 serwisu społecznościowego Home.

Rock Band w Europie dopiero w przyszłym roku?
Rock Band w Europie dopiero w przyszłym roku?

Vercetti, 15 sierpnia 2007, 14:15

Po zakończeniu lipcowej imprezy E3 Media & Business Summit wielu graczy zaczęło ostrzyć sobie zęby na nowe dzieło studia Harmonix, muzyczną zręcznościówkę Rock Band. Umożliwiająca założenie własnej kapeli produkcja miała ukazać się na rynku jeszcze w tym roku. Tak się też stanie, lecz wszystko wskazuje na to, że jedynie w Ameryce.

Shigeru Miyamoto: w grach liczy się zabawa, a nie poziom komplikacji
Shigeru Miyamoto: w grach liczy się zabawa, a nie poziom komplikacji

Metatron, 15 sierpnia 2007, 13:50

Śledząc ostatnie poczynania Nintendo sporo zapalonych graczy poczuło się pozostawionych na lodzie. Niby Wii znika ze sklepowych półek się z niesamowitą szybkością, DS cieszy się ogromną popularnością, a gry na te konsolki są wydawane i zapowiadane w hurtowych ilościach, ale osoby poszukujące czegoś więcej niż prostej rozrywki wciąż narzekają na to, że nie mają w co grać.

Nowa gra twórców Mafii w przyszłym roku
Nowa gra twórców Mafii w przyszłym roku

Krystian Smoszna, 15 sierpnia 2007, 13:38

Firma D3Publisher of Europe Ltd. poinformowała dziś za pośrednictwem oficjalnego oświadczenia prasowego, że zajmie się wydaniem nowego programu, który przygotowywany jest przez czeskie studio Illusion Softworks. Developer zza naszej południowej granicy wielu z Was znany jest głównie z serii Hidden & Dangerous oraz gry Mafia.

Nowe wieści o grach krakowskiego studia Nibris
Nowe wieści o grach krakowskiego studia Nibris

Metatron, 15 sierpnia 2007, 13:24

Serwis Cubed3 przeprowadził wywiad z nastawionym na tworzenie gier na konsole Nintendo krakowskim deweloperem Nibris. Mogliśmy się z niego dowiedzieć nieco szczegółów na temat tworzonych przez wspomnianą firmę produkcji: ROTR, Double Bloob oraz Sadness.

Top 10 gier w US (15/08/07)
Top 10 gier w US (15/08/07)

Krystian Smoszna, 15 sierpnia 2007, 12:36

Najnowszy dodatek do czwartej odsłony cyklu Sid Meier’s Civilization nie jest już najlepiej sprzedającą się grą na PC w Stanach Zjednoczonych. Pozycję lidera rankingu bestsellerów odebrał mu hit rodem z Blizzard Entertainment, Inc., mianowicie World of WarCraft.

Trzy nowe utwory do Guitar Hero II do pobrania z Xbox LIVE Marketplace
Trzy nowe utwory do Guitar Hero II do pobrania z Xbox LIVE Marketplace

Metatron, 15 sierpnia 2007, 12:15

Posiadacze X360 mogą pobrać z Xbox LIVE Marketplace kolejny, piąty już zestaw piosenek do gry Guitar Hero II. Firma Red Octane ponownie dostarczyła trzy utwory, za których pobranie trzeba zapłacić 500 MP.

Gry MMO na X360 będą mogły wykorzystywać twardy dysk

Metatron, 15 sierpnia 2007, 12:06

Microsoft w dalszym ciągu wymaga od twórców gier na X360, by ich produkcje mogły zostać uruchomione na pozbawionej dysku twardego dysku wersji Core konsoli. Jak się jednak okazało w trakcie organizowanej przez giganta z Redmont konferencji Gamefest 2007, istnieje pewien gatunek gier, dla którego firma może zrobić wyjątek – MMO.

Firma Gearbox Software pracuje nad grą Borderlands
Firma Gearbox Software pracuje nad grą Borderlands

Krystian Smoszna, 15 sierpnia 2007, 11:42

Pracownicy firmy Gearbox Software najwyraźniej narzekają na nudę, bo oprócz gier Brothers in Arms: Hell’s Highway i Aliens, tworzą oni jeszcze jedną pierwszoosobową strzelaninę, zatytułowaną Borderlands. Produkt ten zostanie przygotowany z myślą o PeCetach oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3.

Pierwsze obrazki z gry Command & Conquer 3: Kane's Wrath
Pierwsze obrazki z gry Command & Conquer 3: Kane's Wrath

Krystian Smoszna, 15 sierpnia 2007, 11:15

Koncern Electronic Arts, Inc. udostępnił wczoraj w nocy pierwsze obrazki z gry Kane’s Wrath – oficjalnego rozszerzenia gry Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium, które na rynku elektronicznej rozrywki zadebiutuje w przyszłym roku.

Wakacyjny turniej F.E.A.R. Combat zakończony!
Wakacyjny turniej F.E.A.R. Combat zakończony!

Krystian Smoszna, 15 sierpnia 2007, 09:41

Wakacyjny turniej GOL F.E.A.R. Lato 2007, który pod koniec lipca zorganizowaliśmy wspólnie z Telekomunikacją Polską S.A., szczęśliwie dobiegł końca. Znamy już pseudonimy ośmiu najlepszych graczy rozgrywek i możemy Wam zdradzić kto zgarnął główną nagrodę: notebooka, aparat cyfrowy oraz iPoda.