Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 sierpnia 2007, 16:57

Gra Unreal Tournament III w wersji na Xboksa 360 będzie okrojona?

Nie mają lekko Ci użytkownicy Xboksów 360, którzy czekają na premierę gry Unreal Tournament III. Najpierw okazało się, że dedykowana tej konsoli edycja programu pojawi się na rynku dopiero w 2008 roku. Później ogłoszono, że obsługa amatorskich modyfikacji stoi pod znakiem zapytania, gdyż firma Epic musi dogadać się w tej sprawie z koncernem Microsoft. Teraz wyrósł kolejny problem, a dotyczy on...

Nie mają lekko Ci użytkownicy Xboksów 360, którzy czekają na premierę gry Unreal Tournament III. Najpierw okazało się, że dedykowana tej konsoli edycja programu pojawi się na rynku dopiero w 2008 roku. Później ogłoszono, że obsługa amatorskich modyfikacji stoi pod znakiem zapytania, gdyż firma Epic Games, Inc. musi dogadać się w tej sprawie z koncernem Microsoft Corporation. Teraz wyrósł kolejny problem, który dotyczy... nośnika DVD.

Gra Unreal Tournament III w wersji na Xboksa 360 będzie okrojona? - ilustracja #1

Mark Rein z firmy Epic Games, Inc. oznajmił podczas imprezy Edinburgh Interactive Festival, że z gry Unreal Tournament III w wersji na Xboksa 360 mogą zostać wycięte niektóre mapy. Powód? Brak miejsca na płycie DVD, która ze zrozumiałych względów nie wytrzymuje porównania z konkurencyjnym nośnikiem Blu-ray. Ostateczna decyzja w tej sprawie co prawda nie zapadła, ale ewentualne „cięcia” posiadacze konsoli koncernu Microsoft Corporation muszą jednak brać pod uwagę.

Unreal Tournament III zadebiutuje pod koniec bieżącego roku w wersjach na PC i konsolę PlayStation 3. Posiadacze Xboksów 360 muszą uzbroić się w cierpliwość i poczekać kilka miesięcy dłużej.