Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 sierpnia 2007, 16:31

autor: Metatron

Gamecock ujawnia daty premier gier Fury i Dementium: The Ward

Stworzona przez byłych szefów Gathering of Developers firma wydawnicza Gamecock nabiera rozpędu. Zdążyła już zapowiedzieć kilka różnorodnych gier i zaprezentować je w akcji przedstawicielom mediów przybyłym na tegoroczne E3.

Stworzona przez byłych szefów Gathering of Developers firma wydawnicza Gamecock nabiera rozpędu. Zdążyła już zapowiedzieć kilka różnorodnych gier i zaprezentować je w akcji przedstawicielom mediów przybyłym na tegoroczne E3. Dopiero teraz jednak ujawniła daty premiery pierwszych dwóch: nastawionego na rozgrywkę gracz kontra gracz MMO Fury oraz przygotowywanego z myślą o konsoli DS survival horroru, Dementium: The Ward.

Gamecock ujawnia daty premier gier Fury i Dementium: The Ward - ilustracja #1

Pierwsza zadebiutuje produkcja na PC. W opracowane przez Auran Entertainment Fury będzie można bowiem zagrać 9 października. Z kolei na tworzone przez Renegade Kid Dementium przyjdzie nam czekać nieco dłużej, bo do Halloween, czyli 31 października. Oba produkty można zamówić w preorderze ze strony oficjalnej wydawcy.

Gamecock ujawnia daty premier gier Fury i Dementium: The Ward - ilustracja #2

„Mieliśmy niezłą zabawę przy tworzeniu Gamecock , ale jeszcze bardziej ekscytujący jest fakt, że nasze pierwsze gry ukażą się w październiku. Te produkcje pokazują, co deweloperzy, którym pozwolono na swobodę tworzenia, mogą osiągnąć. Zarówno Auran , jak i Renegade Kid to wizjonerzy nastawieni na tworzenie oryginalnych, podnoszących adrenalinę gier” - powiedział Mike Wilson z Gamecock.

Informacje o obu wspomnianych produkcjach znajdziecie na łamach naszej encyklopedii. Każda z nich posiada również swoją stronę internetową, gdzie zainteresowani zapoznają się z kolejnymi szczegółami.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.