Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 sierpnia 2007

GOL na GC 2007: nowe
GOL na GC 2007: nowe "przygodówki" z dtp cz.1

Michał Bobrowski, 25 sierpnia 2007, 23:08

Wśród naszych zachodnich sąsiadów nadzwyczaj dużą popularnością cieszą się gry przygodowe. Wiedzą o tym również decydenci w niemieckiej firmie wydawniczej dtp entertainment AG czego dowodem jest prawdziwy „wysyp” nowych, lub będących prawie na ukończeniu przygodówek typu point&clik.

Kamera GOL-a na GC 2007: Koncert muzyki z gier

eLKaeR, 25 sierpnia 2007, 21:44

W komentarzach do naszej relacji z koncertu muzyki z gier, zorganizowanego w trakcie Games Convention 2007, poruszyliście sprawę zapisu video z niniejszego wydarzenia. Wychodzimy więc temu naprzeciw, publikując właśnie teraz fragmenty owej uczty dla graczy-melomanów w formie kilkuminutowego filmu, nakręconego naszą kamerą w lipskich Sukiennicach.

Kamera GOL-a na GC 2007: Wiedźmin

eLKaeR, 25 sierpnia 2007, 20:05

Wiedźmin, czyli z angielska The Witcher, to bez wątpienia jedna z najbardziej oczekiwanych gier bieżącego roku – nie tylko zresztą w Polsce. W związku z tym postanowiliśmy się bliżej przyjrzeć prawie gotowemu dziełu rodzimych developerów na trwających właśnie targach Games Convention 2007. Uwieczniliśmy to na video, więc serdecznie zapraszamy wszystkich do oglądania.

Ludo ergo sum - Co w fanboja duszy gra
Ludo ergo sum - Co w fanboja duszy gra

Louvette, 25 sierpnia 2007, 20:00

Fanboj jaki jest, każdy widzi. Słowo to towarzyszy nam od ćwierć wieku, choć samo zjawisko jest znacznie starsze. Fanboje to stały element popkultury, w tym również – a może nawet przede wszystkim – popkultury gier i grania. W odmianie poczciwej często wywołują ironiczne, pobłażliwe uśmieszki, w odmianie agresywnej potrafią nieźle napsuć krwi. Skąd w ogóle biorą się na świecie?

GOL na GC 2007: Army of Two
GOL na GC 2007: Army of Two

Vercetti, 25 sierpnia 2007, 18:42

Niesamowity pech prześladował twórców gry Army of Two, którzy na targach Games Convention chcieli zaprezentować swoje dzieło zaproszonym na wystawę Electronic Arts przedstawicielom mediów. Pierwszego dnia imprezy gra była kompletnie wykluczona z zawodów z powodu notorycznych awarii obsługującego ją sprzętu. Potem autorzy tytułu uporali się jednak z problemami technicznymi nękającymi ich projekt i

GOL na GC 2007: Empire: Total War

Michał Bobrowski, 25 sierpnia 2007, 17:07

Od momentu, gdy po raz pierwszy dowiedziałem się o Empire: Total War wiedziałem, że w trakcie targów lipskich muszę zrobić wszystko, aby zebrać na temat nowej gry z Creative Assembly możliwie jak najwięcej informacji. Pod tym linkiem znajdziecie to, co udało mi się ustalić podczas rozmowy z jej twórcami.

GOL na GC 2007: Ace Combat 6: Fires of Liberation
GOL na GC 2007: Ace Combat 6: Fires of Liberation

Michał Bobrowski, 25 sierpnia 2007, 17:02

Jest taka seria firmy Namco Bandai która już od wielu lat cieszy się olbrzymią popularnością wśród posiadaczy wszystkich Playstation (wliczając w to również przenośne PSP). Jej nowa odsłona pojawi się jednak wyłącznie na Xboxa 360.

Zobacz
Zobacz "nowe" obrazki z gry Fallout 3

Krystian Smoszna, 25 sierpnia 2007, 16:19

W Internecie pojawiły się cztery nowe obrazki z gry Fallout 3 – kolejnej odsłony popularnego cyklu, nad którym pracuje firma Bethesda Game Studios.

Gra Geometry Wars: Waves w najnowszej odsłonie Project Gotham Racing

Metatron, 25 sierpnia 2007, 15:57

Niedawno informowaliśmy o tym, że istnieje szansa na to, że posiadacze X360 otrzymają kontynuację jednej z najpopularniejszych gier na Xbox LIVE Arcade, Geometry Wars: Retro Evolved. Jak się okazało, rzeczywistość jest nieco bardziej skomplikowana.

Ścieżka dźwiękowa do Bioshocka do pobrania za darmo
Ścieżka dźwiękowa do Bioshocka do pobrania za darmo

Metatron, 25 sierpnia 2007, 15:33

2K Games przygotowało nie lada gratkę dla miłośników muzyki z gier. Na stronie The Cult of Rupture zamieszczono soundtrack z gry Bioshock. W ten sposób każdy fan gry albo po prostu dobrej muzyki może za darmo zapoznać się z klimatem podwodnego miasta wykreowanego przez deweloperów z 2K Boston (dawniej Irrational Games).

Maxis potwierdza: Spore trafi na konsole
Maxis potwierdza: Spore trafi na konsole

Metatron, 25 sierpnia 2007, 15:01

Informacje o tym, że Spore trafi nie tylko na PC, lecz także na konsole krążyły po sieci już od bardzo dawna. W ubiegłym roku wydawca gry, Electronic Arts, stwierdził, że wszystkie tego typu wiadomości to spekulacje, nie wykluczając jednak, że produkcja w późniejszym terminie trafi na inne platformy sprzętowe.

Premiera filmu Hitman opóźniona
Premiera filmu Hitman opóźniona

Metatron, 25 sierpnia 2007, 14:46

Jak poinformował serwis Worthplaying, oparty na popularnej serii gier z łysym zabójcą w roli głównej film Hitman trafi do kin nieco później niż zapowiadano. Pierwotnie premierę planowano na 12 października, obecnie przeniesiono ją na 21 listopada

Microsoft usprawnia działanie Xbox LIVE

Metatron, 25 sierpnia 2007, 14:38

W ostatnim czasie dało się zauważyć spadek jakości funkcjonowania usługi Xbox LIVE. Wystarczy przypomnieć sobie choćby bardzo niski transfer, z jakim spora część użytkowników musiała pobierać grywalne demo Bioshock. Microsoft postanowił zadziałać w tej sprawie i usprawnić usługę.

GOL na GC 2007: FIFA Manager 08
GOL na GC 2007: FIFA Manager 08

Vercetti, 25 sierpnia 2007, 09:50

Prezentacja FIFA Managera 08 tak jak wszystkie pokazy Electronic Arts, na których gościłem, była imprezą zamkniętą. Tak zamkniętą, że nawet obsługa targów nie wiedziała do końca o jej istnieniu. Nieźle się więc zdziwiłem, kiedy powiedziano mi, iż omawiana gra najprawdopodobniej wyparowała z targowej rozpiski i nikt nie wie, co się z nią stało.