Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 sierpnia 2007, 15:57

autor: Metatron

Gra Geometry Wars: Waves w najnowszej odsłonie Project Gotham Racing

Niedawno informowaliśmy o tym, że istnieje szansa na to, że posiadacze X360 otrzymają kontynuację jednej z najpopularniejszych gier na Xbox LIVE Arcade, Geometry Wars: Retro Evolved. Jak się okazało, rzeczywistość jest nieco bardziej skomplikowana.

Niedawno informowaliśmy o tym, że istnieje szansa na to, że posiadacze X360 otrzymają kontynuację jednej z najpopularniejszych gier na Xbox LIVE Arcade, Geometry Wars: Retro Evolved. Jak się okazało, rzeczywistość jest nieco bardziej skomplikowana. O ile o sequelu nie ma jeszcze mowy, to już o kolejnej grze z Geometry Wars w tytule jak najbardziej. Nie będzie ona jednak dostępna na XBLA, lecz zostanie wbudowana w nadchodzące wyścigi Project Gotham Racing 4.

W trakcie Games Convention serwisowi Pro-G udało się dowiedzieć od przedstawiciela Bizarre Creations (dewelopera odpowiedzialnego i za PGR, i za Geometry Wars), że w szykowanej na X360 czwartej, najnowszej części popularnych wyścigów arcade zostanie zamieszczona gra Geometry Wars: Waves. Nie zdradzono jednak żadnych szczegółów na jej temat poza tym, że zostanie bardzo mocno oparta na Geometry Wars: Retro Evolved i nie będzie mogła być określana jako pełnoprawny sequel.

Przypominamy, że GW: Retro Evolved pojawiło się najpierw w grze Project Gotham Racing 3, a dopiero później trafiło na Xbox LIVE Arcade. Tym razem, jak zapowiadają twórcy, tak się nie stanie i grać w nie będzie można tylko za pośrednictwem PGR4. Wspomniane wyścigi trafią do europejskich sklepów 18 października.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.