Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 sierpnia 2007, 12:10

autor: Vercetti

Geometry Wars 2 coraz bardziej realne

Kosmiczna strzelanina Geometry Wars: Retro Evolved przez długie miesiące była jedną z głównych atrakcji usługi Xbox Live Arcade. Popularność pozycji ze stajni Bizarre Creations sprawiła nawet, że obecnie możemy testować ją na komputerach osobistych, a już wkrótce ujrzymy jej specjalną wersję na Wii i NDS-a. Czy istnieje więc szansa, że niebawem doczekamy się również sequela tej nieskomplikowanej z

Kosmiczna strzelanina Geometry Wars: Retro Evolved przez długie miesiące była jedną z głównych atrakcji usługi Xbox Live Arcade. Popularność pozycji ze stajni Bizarre Creations sprawiła nawet, że obecnie możemy testować ją na komputerach osobistych, a już wkrótce ujrzymy jej specjalną wersję na Wii i NDS-a. Czy istnieje więc szansa, że niebawem doczekamy się także sequela tej nieskomplikowanej zręcznościówki?

Geometry Wars 2 coraz bardziej realne - ilustracja #1

Wskazuje na to wywiad, jakiego Ben Ward, przedstawiciel deweloperów, udzielił serwisowi Computer and Video Games. Stwierdził on: „Jak wiecie, dopiero co zaanonsowaliśmy Geometry Wars: Galaxies na platformy Nintendo i Geometry Wars: Mobile na telefony komórkowe, jak również rozpoczęliśmy dystrybucję gry za pomocą Steama. Jest jeszcze wiele do zrobienia, co nie oznacza wcale, że zapomnieliśmy o Xboksie 360”.

Jeśli pamięć o next-genie Microsoftu rzeczywiście pozostanie domeną twórców m.in. serii Project Gotham Racing, powinniśmy spodziewać się, że niebawem zaatakują oni usługę Xbox Live Arcade kolejną odsłoną swej udanej strzelanki i być może tak, jak w przypadku pierwowzoru, przeniosą ją później na kolejne maszyny. Czekamy więc na oficjalne wieści z obozu Bizarre Creations.