Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 18 sierpnia 2007

Ludo ergo sum - Zabawy futurologiczne

Marzena Falkowska, 18 sierpnia 2007, 20:30

Futurolog-amator tkwi chyba w każdym z nas. Nieważne, czy rozchodzi się o jutrzejszą pogodę, wynik meczu, długość trwania koalicji rządowej czy też losy wszechświata – lubimy snuć przeróżne teorie i rozważać rozmaite scenariusze. Nie inaczej sprawa ma się w przypadku przyszłości gier.

Kolejne samochody dostępne w Need For Speed: Pro Street ujawnione
Kolejne samochody dostępne w Need For Speed: Pro Street ujawnione

Artur Falkowski, 18 sierpnia 2007, 12:49

W lipcu firma Elecronic Arts ogłosiła część samochodów, które pojawią się w najnowszej odsłonie serii Need For Speed zatytułowanej Need For Speed: Pro Street. Obecnie ujawniono kolejne pojazdy, za których kierownicami będzie można zasiąść w grze.

Szczegóły na temat soundtracku do gry Bioshock
Szczegóły na temat soundtracku do gry Bioshock

Artur Falkowski, 18 sierpnia 2007, 12:28

Firma 2K Games ujawniła nieco szczegółów na temat dołączanej do limitowanej edycji kolekcjonerskiej gry Bioshock muzycznej płyty CD. Znajdą się na niej zremiksowane przez znanych muzyków trzy utwory, których zmodyfikowane wersje będzie można usłyszeć w trakcie rozgrywki.

GRAW 2 w wersji na PS3 i PSP w
GRAW 2 w wersji na PS3 i PSP w "złocie"

Artur Falkowski, 18 sierpnia 2007, 12:17

Po długim oczekiwaniu i ciągłych opóźnieniach stworzona przez Ubisoft taktyczna strzelanina Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter 2 w wersji na PS3 oraz PSP w końcu została ukończona, osiągnęła status złoty i trafi do sprzedaży już w przyszłym tygodniu.

Electronic Arts faworyzuje X360 kosztem PS3

Artur Falkowski, 18 sierpnia 2007, 11:58

Po tym, gdy PlayStation 3 zadebiutowało na rynku, w sieci pojawiło się sporo porównań pomiędzy wersjami tych samych gier tworzonych na X360 i nową konsolę Sony. Ponieważ w produkcjach multiplatformowych prym wiedzie Electronic Arts, wiele z porównywanych produktów należało do tego wydawcy.

Co zaprezentuje Rockstar na Games Convention?
Co zaprezentuje Rockstar na Games Convention?

Artur Falkowski, 18 sierpnia 2007, 11:43

Wraz ze zbliżającą się datą rozpoczęcia organizowanych w przyszłym tygodniu targów Games Convention coraz więcej firm zapowiada swoją obecność na nich. Jedną z nich będzie Rockstar. Niestety fani Grand Theft Auto będą zawiedzeni, ponieważ GTA IV nie zostanie zaprezentowane w czasie imprezy.

Zapowiedziano grę Warhammer: Battle March
Zapowiedziano grę Warhammer: Battle March

Artur Falkowski, 18 sierpnia 2007, 11:31

O tym, że strategia czasu rzeczywistego Warhammer: Mark of Chaos może trafić na X360, informowaliśmy już niejednokrotnie, ale dopiero teraz możemy podać wiadomości pochodzące bezpośrednio od wydawcy, firmy Namco Bandai, która potwierdziła, że wspomniana gra ukaże się również w wersji na konsolę Microsoftu.