Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 sierpnia 2007, 11:31

autor: Metatron

Zapowiedziano grę Warhammer: Battle March

O tym, że strategia czasu rzeczywistego Warhammer: Mark of Chaos może trafić na X360, informowaliśmy już niejednokrotnie, ale dopiero teraz możemy podać wiadomości pochodzące bezpośrednio od wydawcy, firmy Namco Bandai, która potwierdziła, że wspomniana gra ukaże się również w wersji na konsolę Microsoftu.

O tym, że strategia czasu rzeczywistego Warhammer: Mark of Chaos może trafić na X360, informowaliśmy już niejednokrotnie, ale dopiero teraz możemy podać wiadomości pochodzące bezpośrednio od wydawcy, firmy Namco Bandai, która potwierdziła, że wspomniana gra ukaże się również w wersji na konsolę Microsoftu. Mało tego, w jej skład wejdzie nie tylko podstawowa, znana posiadaczom komputerów PC edycja, lecz także rozszerzenie Battle March, które przygotowywane jest jednocześnie jako dodatek do pecetowego tytułu.

Zapowiedziano grę Warhammer: Battle March - ilustracja #1

Dla podkreślenia tego, że konsolowa gra będzie rozbudowana względem produkcji Warhammer: Mark of Chaos, Namco Bandai postanowiło wydać ją pod tytułem Warhammer: Battle March. Posiadacze X360 otrzymają więc podstawową wersję gry ze sterowaniem przystosowanym do obsługi za pomocą pada oraz wzbogaconą o możliwość uczestnictwa w rozgrywkach online za pośrednictwem Xbox LIVE. Firma zapowiada, że w trybie multiplayer będą mogły zmierzyć się ze sobą cztery osoby jednocześnie, grając przeciwko sobie albo łącząc się w drużyny.

Zapowiedziano grę Warhammer: Battle March - ilustracja #2

Wraz z zapowiedzią gry na X360, Namco Bandai ujawniło, że na rynek trafi również Warhammer: Mark of Chaos – Battle March – dodatek do pecetowej wersji wspomnianego tytułu, rozszerzający ją o nowe jednostki dla każdej armii, kampanię i tryby online. Ponadto gracze będą mieć możliwość dowodzenia siłami Mrocznych Elfów oraz Orków i Goblinów. W sumie będzie można więc walczyć sześcioma armiami.

Zapowiedziano grę Warhammer: Battle March - ilustracja #3

Wspomniane rozszerzenia dotyczyć będą obu wersji gry. Zarówno posiadacze PC, jak i konsol X360 muszą uzbroić się w cierpliwość, ponieważ Battle March zadebiutuje dopiero w przyszłym roku.