Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 sierpnia 2007

Nowy model SIX AXIS-a z kilkoma usprawnieniami, lecz bez wibracji

Jiker, 5 sierpnia 2007, 18:46

Zgodnie z naszymi przewidywaniami, firma Sony Computer Entertainment zabrała głos w sprawie ostatnich rewelacji serwisu Inner Bits. Zdementowała w ten sposób informacje, jakoby rozesłany do wybranych developerów nowy model pada SIX AXIS miał być wyposażony w silniki generujące wibracje.

Warhawk w „złocie”, premiera już niebawem

Jiker, 5 sierpnia 2007, 18:05

Produkcja Warhawk dobiegła końca. Jedna z najgłośniejszych gier zapowiedzianych na konsolę PlayStation 3 osiągnęła „złoty” status i powędrowała do tłoczni. Oznacza to, że już niedługo – dokładnie 28 sierpnia – trafi na półki sklepowe.

Enemy Territory: Quake Wars najpierw w Europie?

Jiker, 5 sierpnia 2007, 17:36

Amerykańska premiera gry Enemy Territory: Quake Wars nie odbędzie się 3 września bieżącego roku, jak donosił sklep EB Games, lecz miesiąc później (2 października) – poinformował w trakcie konwentu QuakeCon prezes id Software, Todd Hollenshead.

Analitycy o przesunięciu daty premiery GTA IV

Metatron, 5 sierpnia 2007, 13:37

Niedawna informacja o przesunięciu na przyszłą wiosnę daty premiery jednej z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku, Grand Theft Auto IV, nie mogła przejść bez echa. Branżowi analitycy nie omieszkali skomentować sprawy, w większości uważając, że takie posunięcie bardzo źle wpłynie na i tak nienajlepszą pozycję wydawcy, Take Two.

Filmowa adaptacja gry World of Warcraft w 2009 roku
Filmowa adaptacja gry World of Warcraft w 2009 roku

Metatron, 5 sierpnia 2007, 13:20

W trakcie tegorocznego BlizzConu fani World of Warcraft mogli dowiedzieć się co nieco o nowym dodatku do ich ulubionej gry MMO, a także poznać kilka informacji na temat opartego na wspomnianej produkcji planowanego filmu. W trakcie poświęconej tej sprawie konferencji przedstawiciele Blizzard Entertainment oraz wytwórni Legendary Pictures (300, Batman Begins) przybliżyli nieco temat filmowej adaptacji WoW-a.

Left 4 Dead dopiero na początku przyszłego roku
Left 4 Dead dopiero na początku przyszłego roku

Metatron, 5 sierpnia 2007, 13:07

Przygotowywana przez Turtle Rock Studios, będąca połączeniem przedstawionej w perspektywie pierwszej osoby strzelaniny i sutrvival hororu gra Left 4 Dead wywarła spore wrażenie na uczestnikach tegorocznej edycji imprezy QuakeCon. Niestety twórcy mieli też dla fanów niezbyt miłą nowinę: premierę gry przeniesiono z tego roku na początek następnego.