Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 11 sierpnia 2007

Ludo ergo sum - Nie tylko hetero
Ludo ergo sum - Nie tylko hetero

Louvette, 11 sierpnia 2007, 19:30

Do poruszenia tego tematu – cokolwiek kontrowersyjnego, przyznaję – zainspirowało mnie pewne wydarzenie, które miało miejsce w zeszły weekend. Jedna z najpopularniejszych na świecie stron przeznaczonych dla graczy o orientacji homoseksualnej, GayGamer.net, została zaatakowana przez hakerów, w wyniku czego na dwa dni przestała funkcjonować.

WiiWare, usługa Nintendo wzorowana na Xbox Live Arcade i PS Store, debiutuje w Stanach Zjednoczonych

Jiker, 11 sierpnia 2007, 14:37

WiiWare, zapowiedziana w czerwcu alternatywa Nintendo względem usług PlayStation Network i Xbox Live Arcade, zadebiutowała w Stanach Zjednoczonych. Obecnie nie oferuje ona jednak żadnych konkretnych dóbr, a jedynie jeden krótki film zwiastujący zbliżającą się premierę gry Metroid Prime 3 (28 sierpnia).

Zapowiedziano grę The Swarm
Zapowiedziano grę The Swarm

Metatron, 11 sierpnia 2007, 14:26

Rosyjska firma wydawnicza Buka Entertainment zapowiedziała The Swarm – przygodową grę akcji osadzoną w zniszczonej Moskwie. Tytuł przygotowywany jest na PC przez mieszczące się w Jekaterynburgu studio deweloperskie Targem Games (Battle Mages, Day Watch, Hard Truck: Apocalypse). Planowana data ukończenia prac nad produkcją to początek przyszłego roku.

Studio Edge of Reality pracuje nad grą The Incredible Hulk

Metatron, 11 sierpnia 2007, 14:13

W kwietniu bieżącego roku informowaliśmy o tym, że Sega nabyła od Marvela licencję na przygotowanie gier opartych na przygodach komiksowych superbohaterów. Dzięki temu Captain America, The Incredible Hulk oraz Thor zagoszczą w nowych produkcjach wydawanych przez Segę. Obecnie wiemy już, że w trakcie dewelopingu jest gra traktująca o Hulku. Prace nad nią prowadzi studio Edge of Reality.

World in Conflict w
World in Conflict w "złocie"

Metatron, 11 sierpnia 2007, 13:58

Sierra Entertainment, oddział Vivendi Games, poinformowała, że prace studia deweloperskiego Massive Entertainment nad strategią czasu rzeczywistego World in Conflict dobiegły końca. Produkcja uzyskała status „złoty” i powędrowała do tłoczni. Możemy więc spodziewać się, że ukaże się na rynku bez żadnych poślizgów czasowych.

Premiera The Chronicles Of Riddick: Assault On Dark Athena przesunięta na przyszły rok

Jiker, 11 sierpnia 2007, 11:53

Serwis internetowy Pro-G.co.uk donosi, że premiera gry The Chronicles Of Riddick: Assault On Dark Athena, będącej specjalną edycją popularnego The Chronicles Of Riddick: Escape from Butcher Bay przeznaczoną dla konsol nowej generacji, nie zostanie zrealizowana w bieżącym roku.

Producenci Bioshock już pod nowym szyldem

Jiker, 11 sierpnia 2007, 11:33

Przedstawiciele koncernu Take-Two poinformowali, że zespół deweloperski znany do tej pory pod szyldem Irrational Games zmienia swoją nazwę. Od chwili obecnej oddziały studia – zlokalizowane w amerykańskim Bostonie (konsolowa edycja Bioshock) i australijskiej Canberrze (Freedom Force, Bioshock w wersji PC) – będą określane mianami 2K Boston oraz 2K Australia.