Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 sierpnia 2007, 16:19

Zobacz "nowe" obrazki z gry Fallout 3

W Internecie pojawiły się cztery nowe obrazki z gry Fallout 3 – kolejnej odsłony popularnego cyklu, nad którym pracuje firma Bethesda Game Studios.

W Internecie pojawiły się cztery nowe obrazki z gry Fallout 3 – kolejnej odsłony popularnego cyklu, nad którym pracuje firma Bethesda Game Studios.

Zobacz 'nowe' obrazki z gry Fallout 3 - ilustracja #1

Zamieszczone obok obrazki były wcześniej prezentowane wyłącznie w papierowych magazynach poświęconych elektronicznej rozrywce – serwisy internetowe publikują je (w wysokiej jakości) po raz pierwszy. Cztery zdjęcia to jedyna „nowość”, jaką producenci programu przygotowali z myślą o targach Games Convention w Lipsku. Autorzy skupili się na pokazywaniu swojej gry dziennikarzom z Europy. W trakcie prezentacji wykorzystano tę samą wersję Fallouta, która obecna była również na targach E3 Media & Business Summit.

Zobacz 'nowe' obrazki z gry Fallout 3 - ilustracja #2
Zobacz 'nowe' obrazki z gry Fallout 3 - ilustracja #3
Zobacz 'nowe' obrazki z gry Fallout 3 - ilustracja #4

Krystian Smoszna

Krystian Smoszna

Gra od 1985 roku i nadal mu się nie znudziło. Zaczynał od automatów i komputerów ośmiobitowych, dziś gra głównie na konsolach i pececie w przypadku gier strategicznych. Do szeroko rozumianej branży pukał już pod koniec 1996 roku, ale zadebiutować udało się dopiero kilka miesięcy później, kilkustronicowym artykułem w CD-Action. Gry ustawiły całą jego karierę zawodową. Miał być informatykiem, skończył jako pismak. W GOL-u od blisko dwudziestu lat. Gra w zasadzie we wszystko, bez podziału na gatunki, dużą estymą darzy indyki. Poza grami interesuje się piłką nożną i Formułą 1, na okrągło słucha też muzyki ekstremalnej.

więcej