Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiNDS3DS
Okładka Dementium: The Ward (NDS)
OkładkaDementium: The Ward (NDS)

Dementium: The Ward

The Ward to pozycja z gatunku FPS, przygotowana z myślą o posiadaczach dwuekranowej konsoli ze stajni Nintendo. Użytkownik wciela się w postać mężczyzny, który budzi się w niezwykle ponurym miejscu w burzową noc.

Akcji | FPP | FPS | horror | elementy logiczne | strzelanki | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dementium: The Ward Premiera

26paź2007

NDS

3gru2015

3DS

The Ward to pozycja z gatunku FPS, przygotowana z myślą o posiadaczach dwuekranowej konsoli ze stajni Nintendo. Użytkownik wciela się w postać mężczyzny, który budzi się w niezwykle ponurym miejscu w burzową noc. Po chwili dochodzi do wniosku, iż znajduje się w szpitalu i bierze udział w dziwnym eksperymencie. W samotnej wędrówce przez niebezpieczny budynek musi on odkryć mroczną tajemnicę przeprowadzanego doświadczenia, zmierzyć się z czyhającymi na jego życie mutantami oraz znaleźć wyjście z pułapki.

Developerzy, przygotowując niniejszy produkt, wykorzystali największy atut NDS, jakim jest panel dotykowy. Odpowiednio operując stylusem na jego powierzchni gracz obraca widok oraz ustawia celownik broni. Przemierzając poszczególne pomieszczenia pamiętać należy o zbieraniu przedmiotów, mogących przydać się zarówno w walce, jak również w rozwiązywaniu napotykanych zadań logicznych. Dla miłośników zabawy wieloosobowej przygotowano specjalny tryb z wykorzystaniem Wi-Fi.

Przeszywające dreszczem wirtualne środowiska, obłąkani i zniekształceni przeciwnicy oraz szeroki arsenał broni – to wszystko daje użytkownikowi wspomnianej konsoli sposobność na doznanie nowych wrażeń. Strach dodatkowo potęgowany jest przez dynamiczne oświetlenie i niezwykle realistyczne odgłosy (m.in. krzyki).

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna  

Ocena użytkowników: 8,6 / 10 na podstawie 72 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 4,4 / 10 na podstawie 14 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Dementium: The Ward

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
NDS
3DS