Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 sierpnia 2007, 09:41

Wakacyjny turniej F.E.A.R. Combat zakończony!

Wakacyjny turniej GOL F.E.A.R. Lato 2007, który pod koniec lipca zorganizowaliśmy wspólnie z Telekomunikacją Polską S.A., szczęśliwie dobiegł końca. Znamy już pseudonimy ośmiu najlepszych graczy rozgrywek i możemy Wam zdradzić kto zgarnął główną nagrodę: notebooka, aparat cyfrowy oraz iPoda.

Wakacyjny turniej GOL F.E.A.R. Lato 2007, który pod koniec lipca zorganizowaliśmy wspólnie z Telekomunikacją Polską S.A.,szczęśliwie dobiegł końca. Znamy już pseudonimy ośmiu najlepszych graczy rozgrywek i możemy Wam zdradzić kto zgarnął główną nagrodę: notebooka, aparat cyfrowy oraz iPoda.

Wakacyjny turniej F.E.A.R. Combat zakończony! - ilustracja #1

Z przyjemnością ogłaszamy, że pierwsze miejsce w turnieju zajął użytkownik Kakalec, który w finale pokonał swojego kolegę z klanu Siwerssa. Aby wyłonić zwycięzcę potrzebowaliśmy dwóch pojedynków, gdyż w pierwszym meczu finałowym padł remis 136:136. W dogrywce Kakalec nie dał już większych szans rywalowi i wygrał w stosunku 192:72. Trzecia lokata przypadła graczowi o ksywie Con, który rozgromił Zdroika 104:8.

Pozycje w tabeli pozostałej czwórki zostały ustalone na podstawie zdobyczy punktowych w meczach ćwierćfinałowych:

1.

psy_kakalec

2.

siwerss

3.

nx^con

4.

Zdroik

5.

Rybas

6.

pico

7.

V!ct!M

8.

nx^del

Wszystkie mecze rozgrywane były na dwóch szybkich serwerach, które na potrzeby turnieju udostępniła firma Telekomunikacja Polska S.A. W tym miejscu chcielibyśmy za to gorąco podziękować, podobnie zresztą jak i wszystkim uczestnikom turnieju za wspólną rywalizację. Jeszcze raz dziękujemy i gratulujemy najlepszym!

Dokładne wyniki wszystkich meczów znajdziecie na stronie turnieju, a konkretnie w tym miejscu.