Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 sierpnia 2007, 11:15

Pierwsze obrazki z gry Command & Conquer 3: Kane's Wrath

Koncern Electronic Arts, Inc. udostępnił wczoraj w nocy pierwsze obrazki z gry Kane’s Wrath – oficjalnego rozszerzenia gry Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium, które na rynku elektronicznej rozrywki zadebiutuje w przyszłym roku.

Koncern Electronic Arts, Inc. udostępnił wczoraj w nocy pierwsze obrazki z gry Kane’s Wrath oficjalnego rozszerzenia gry Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium, które na rynku elektronicznej rozrywki zadebiutuje w przyszłym roku.

Pierwsze obrazki z gry Command & Conquer 3: Kane's Wrath - ilustracja #1

Udostępnione obrazki są o tyle ciekawe, że można na nich zobaczyć nieznane wcześniej jednostki, zarówno po stronie GDI, jak i Bractwa Nod. Szczególnie interesujący wydaje się być czołg emitujący fale dźwiękowe, a także śmigłowiec. Na ostatnim zdjęciu widać natomiast zmodyfikowany interfejs użytkownika (z wyróżnionym działem artyleryjskim). Prawdopodobnie obrazek ten pochodzi z edycji na konsolę Xbox 360.

Wszystkim zainteresowanym przypominamy, że pierwszy oficjalny dodatek przyniesie szereg innych nowości: premierowy tryb rozgrywki (Global Domination), 24 mapy do trybu zmagań wieloosobowych, a także sześć „odłamów” podstawowych frakcji, biorących udział w konflikcie.

Pierwsze obrazki z gry Command & Conquer 3: Kane's Wrath - ilustracja #2
Pierwsze obrazki z gry Command & Conquer 3: Kane's Wrath - ilustracja #3
Pierwsze obrazki z gry Command & Conquer 3: Kane's Wrath - ilustracja #4