Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS2PS3
Okładka Buzz! Junior: Jungle Party (PS2)

Buzz! Junior: Zabawa w Dżungli

Buzz! Junior: Jungle Party | Buzz! Junior: Zabawa w dżungli

W Buzz! Junior: Jungle Party bawimy się z zamieszkującymi dżunglę zwierzakami, wykorzystując unikalne kontrolery zwane buzzerami.

Towarzyskie | quiz | minigry | tytuły ekskluzywne PlayStation

Okładka Buzz! Junior: Jungle Party (PS2)

data premiery gry:

20paź2006

PS2

7sie2008

PS3
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Opisywana gra jest przedstawicielem gatunku tzw. party-games. Jest to więc produkt składający się z szeregu zabaw, przeznaczonych dla osób w różnym wieku. Cechą wyróżniającą Buzz! Junior: Jungle Party na tle produktów konkurencji jest nietypowy model sterowania. Do zabawy wykorzystuje się mianowicie buzzery, czyli kontrolery wspólne dla wszystkich tytułów z tej serii. Urządzenia te pierwotnie opracowano z myślą o wirtualnych teleturniejach, lecz w Jungle Party również są one w pełni wykorzystywane. Kontrolery te wyposażono w jeden duży guzik oraz cztery mniejsze przyciski.

Cechą wspólną wszystkich znajdujących się w tym zestawie minigier jest ich tematyka. Miejscem akcji dla przedstawionych w grze zabaw jest dżungla. Oznacza to między innymi możliwość wchodzenia w interakcje z zamieszkującymi te tereny zwierzakami – hipopotamami czy słoniami. Poszczególni uczestnicy zabawy (maksymalnie mogą to być cztery osoby) przejmują z kolei kontrolę nad sympatycznie wykonanymi małpkami.

Minigry cechują się prostymi zasadami, a ponadto rola gracza ogranicza się zazwyczaj do wciskania przycisków w odpowiednim momencie. W trakcie zabawy można zajmować się między innymi rozbieraniem totemu, unikaniem eksplodujących bomb czy tworzeniem bąbelków podczas przebywania w jacuzzi. W zależności od swoich osiągnięć otrzymuje się punkty i odblokowuje dostęp do cennych nagród.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 7,6 / 10 na podstawie 78 głosów czytelników.

Gry podobne do Buzz! Junior: Zabawa w Dżungli

Klasyfikacja PEGI Buzz! Junior: Zabawa w Dżungli

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Buzz! Junior: Zabawa w dżungli

Sony PlayStation 2

Sony PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
Twórcy Buzza! pracują nad nową marką
Twórcy Buzza! pracują nad nową marką

wiadomość14 lipca 2009

Firma Relentless Software, odpowiedzialna za stworzenie popularnych quizów z serii Buzz!, ujawniła, że pracuje nad nowym tytułem, grą Blue Toad Murder Files. Produkcja będzie ukazywać się w odcinkach i jeszcze w tym roku zasili katalog PlayStation Network.

Seria Buzz! trafi na PSP
Seria Buzz! trafi na PSP

wiadomość2 lutego 2008

Naśladująca teleturnieje seria gier Buzz! cieszy się sporym zainteresowaniem wśród posiadaczy konsoli PS2. Świadczyć o tym mogą kolejne odsłony koncentrujące się na konkretnej tematyce, z której odpytywani są gracze. Doczekaliśmy się już edycji poświęconych między innymi muzyce, filmowi i sportowi.

Sony anonsuje nową, next-genową odsłonę cyklu Buzz!
Sony anonsuje nową, next-genową odsłonę cyklu Buzz!

wiadomość23 sierpnia 2007

Firma Sony Computer Entertainment Europe ujawniła pierwsze informacje poświęcone next-genowej odsłonie cyklu gier quizowych pod tytułem Buzz!. Główną nowością w przypadku edycji przeznaczonej dla konsoli PlayStation 3 będzie wykorzystanie możliwości sieciowych najnowszej stacjonarnej platformy japońskiej firmy.

Buzz! The Hollywood Quiz potwierdzony na październik
Buzz! The Hollywood Quiz potwierdzony na październik

wiadomość3 sierpnia 2007

Już w październiku po raz kolejny będziemy mogli poczuć się niczym uczestnik teleturnieju dzięki kolejnej odsłonie serii Buzz!. Najnowsza część – The Hollywood Quiz – ma skupić się na pytaniach dotyczących filmu i życia gwiazd kina.

Sony anonsuje kolejną odsłonę serii gier quizowych Buzz!

wiadomość7 lutego 2007

Seria Buzz! The Quiz jest bez wątpienia jednym z najciekawszych pomysłów koncernu Sony, który został wprowadzony w życie w ciągu kilku ostatnich lat. Już niebawem będą się mogli o tym przekonać kolejni gracze. Wiosna przyniesie bowiem Buzz! The Mega Quiz.

PS2
PS3