Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS3PS2
Okładka Buzz! Junior: Jungle Party (PS3)
OkładkaBuzz! Junior: Jungle Party (PS3)

Buzz! Junior: Zabawa w dżungli

Buzz! Junior: Jungle Party | Buzz! Junior: Zabawa w Dżungli

W Buzz! Junior: Jungle Party bawimy się z zamieszkującymi dżunglę zwierzakami, wykorzystując unikalne kontrolery zwane buzzerami.

Towarzyskie | quiz | minigry | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Buzz! Junior: Zabawa w dżungli Premiera

20paź2006

PS2

7sie2008

PS3

Gry podobne do Buzz! Junior: Zabawa w dżungli

Buzz!: Polskie Łamigłówki

flOw

Jeopardy! (2008)

Opisywana gra jest przedstawicielem gatunku tzw. party-games. Jest to więc produkt składający się z szeregu zabaw, przeznaczonych dla osób w różnym wieku. Cechą wyróżniającą Buzz! Junior: Jungle Party na tle produktów konkurencji jest nietypowy model sterowania. Do zabawy wykorzystuje się mianowicie buzzery, czyli kontrolery wspólne dla wszystkich tytułów z tej serii. Urządzenia te pierwotnie opracowano z myślą o wirtualnych teleturniejach, lecz w Jungle Party również są one w pełni wykorzystywane. Kontrolery te wyposażono w jeden duży guzik oraz cztery mniejsze przyciski.

Cechą wspólną wszystkich znajdujących się w tym zestawie minigier jest ich tematyka. Miejscem akcji dla przedstawionych w grze zabaw jest dżungla. Oznacza to między innymi możliwość wchodzenia w interakcje z zamieszkującymi te tereny zwierzakami – hipopotamami czy słoniami. Poszczególni uczestnicy zabawy (maksymalnie mogą to być cztery osoby) przejmują z kolei kontrolę nad sympatycznie wykonanymi małpkami.

Minigry cechują się prostymi zasadami, a ponadto rola gracza ogranicza się zazwyczaj do wciskania przycisków w odpowiednim momencie. W trakcie zabawy można zajmować się między innymi rozbieraniem totemu, unikaniem eksplodujących bomb czy tworzeniem bąbelków podczas przebywania w jacuzzi. W zależności od swoich osiągnięć otrzymuje się punkty i odblokowuje dostęp do cennych nagród.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Ocena użytkowników: 5,7 / 10 na podstawie 80 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Buzz! Junior: Zabawa w dżungli

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Buzz! Junior: Zabawa w dżungli Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
PS2
PS3