Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lutego 2008, 15:07

autor: Metatron

Seria Buzz! trafi na PSP

Naśladująca teleturnieje seria gier Buzz! cieszy się sporym zainteresowaniem wśród posiadaczy konsoli PS2. Świadczyć o tym mogą kolejne odsłony koncentrujące się na konkretnej tematyce, z której odpytywani są gracze. Doczekaliśmy się już edycji poświęconych między innymi muzyce, filmowi i sportowi.

Naśladująca teleturnieje seria gier Buzz! cieszy się sporym zainteresowaniem wśród posiadaczy konsoli PS2. Świadczyć o tym mogą kolejne odsłony koncentrujące się na konkretnej tematyce, z której odpytywani są gracze. Doczekaliśmy się już edycji poświęconych między innymi muzyce, filmowi i sportowi. Do tej pory mogliśmy bawić się wydawaną przez Sony Computer Entertainment serią jedynie w domach, wiosną możemy spodziewać się jej przenośnej odsłony na PSP.

Seria Buzz! trafi na PSP - ilustracja #1

Z racji specyfiki handhelda, rozgrywka będzie musiała ulec pewnym zmianom. Przede wszystkim nie otrzymamy wraz z grą specjalnych kontrolerów, które miały zwiększyć wrażenie uczestnictwa w prawdziwym telewizyjnym quizie. Zamiast tego twórcy przygotowują trzy typy zabawy: w pierwszym uczestnicy „teleturnieju” będą przekazywać sobie konsolę z rąk do rąk kolejno odpowiadając na pytania, drugi pozwoli na udostępnienie gry trzem innym użytkownikom PSP, co umożliwi zabawę na czterech konsolach jednocześnie, ostatni z trybów pozwoli jednemu graczowi zostać gospodarzem programu nadzorującym przebieg zabawy i ustalającym liczbę punktów przyznawanych za prawidłowe odpowiedzi.

Nie zabraknie również trybu zabawy dla jednego gracza. Będzie w nim można zmierzyć się z 15 różnymi wyzwaniami, za które przyznawane będą medale i nagrody.

Seria Buzz! trafi na PSP - ilustracja #2

W grze znajdzie się 5 000 pytań z takich dziedzin jak muzyka, nauka, telewizja, gwiazdy filmowe, filmy, przyroda i sport. Ponad tysiąc z nich będzie ilustrowanych zdjęciami i filmami wideo.