Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 23 lutego 2008

Wyłoniono najlepsze gry dostępne w usłudze Xbox Live Arcade

Przemysław Zamęcki, 23 lutego 2008, 16:23

Pod koniec stycznia informowaliśmy o zorganizowanym przez Microsoft konkursie, w którym mogliśmy głosować na najlepsze gry dostępne w usłudze Xbox Live Arcade. Do wyboru mieliśmy 112 tytułów, które startowały w sześciu kategoriach. Ponadto w czterech dodatkowych kategoriach zwycięzców wytypował sam amerykański koncern. Ogłoszenie wyników nastąpiło na imprezie Game Developers Conference, a poniżej znajduje się pełna lista zwycięzców.

Sprawa monofonicznego dźwięku w Guitar Hero dobiega końca
Sprawa monofonicznego dźwięku w Guitar Hero dobiega końca

Von Zay, 23 lutego 2008, 15:11

Dobiegają końca cierpienia co wrażliwszych muzycznie posiadaczy konsol Nintendo Wii, których słuch katowany był jednokanałowym dźwiękiem w Guitar Hero 3. Activision rozpoczęło akcję wymiany płyt z grą na wersję poprawioną. Na razie niestety tylko w Ameryce Północnej.

Darmowe gry dla użytkowników srebrnej subskrypcji Xbox Live

Von Zay, 23 lutego 2008, 14:52

Informowaliśmy parę dni temu o nowym projekcie zwanym Xbox Live Community, który umożliwi niezależnym developerom łatwe i szybkie rozpowszechnianie swoich gier za pośrednictwem Xbox Live. Dave Mitchell z działu marketingu Microsoft XNA wyjawił w wywiadzie dla Shacknews, że tego typu produkcje dostępne będą za darmo dla wszystkich użytkowników Xbox Live, także tych posiadających „srebrną” subskrypc

Lipskie targi gier zmieniają lokalizację
Lipskie targi gier zmieniają lokalizację

Przemysław Zamęcki, 23 lutego 2008, 13:03

Odbywające się corocznie targi gier komputerowych i video, Leipzig Games Convention w 2009 roku zostaną przeniesione z Lipska do Köln, czyli inaczej Kolonii.

Nintendo zamierza wprowadzić usługę Pay to Play
Nintendo zamierza wprowadzić usługę Pay to Play

Przemysław Zamęcki, 23 lutego 2008, 12:39

Wczoraj, w trakcie swojego wystąpienia na Game Developers Conference, Takashi Aoyama z Nintendo zapowiedział nową usługę dla użytkowników konsoli Wii, która działałaby na zasadzie „Pay to Play”.

Pecetowy Orange Box sprzedał się lepiej niż konsolowy

Von Zay, 23 lutego 2008, 12:08

Doug Lombari z Valve, w wywiadzie dla serwisu Tom's Games, podzielił się danymi dotyczącymi sprzedaży ostatniego produktu studia – Orange Box. I wbrew ostatnio panującej tendencji – w ilości sprzedanych sztuk przodują pecety.