Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 lutego 2008

Activision zapowiada Guitar Hero: Aerosmith
Activision zapowiada Guitar Hero: Aerosmith

Artur Falkowski, 15 lutego 2008, 20:14

Guitar Hero III to jeden z bestsellerów ubiegłego roku. Trudno się więc dziwić, że Activision pragnie maksymalnie wykorzystać tę markę. Wygląda na to, że jedna gra z serii w roku to dla wydawcy za mało, dlatego też nie poprzestanie na Guitar Hero IV, ale wcześniej wyda inną, tym razem tematyczną produkcję.

Nowe wymagania sprzętowe Assassin's Creed na PC ujawnione

Artur Falkowski, 15 lutego 2008, 18:28

Pod koniec stycznia Ubisoft ujawnił wymagania sprzętowe gry Assassin’s Creed w wersji na PC. Niestety okazały się one na tyle wysokie, że gracze zaczęli protestować, bojąc się o to, czy będą mogli zagrać w tę produkcję na swoich komputerach.

Plebiscyt Gra Roku 2007 rozpoczęty
Plebiscyt Gra Roku 2007 rozpoczęty

Redakcja GRYOnline.pl, 15 lutego 2008, 16:44

Tegoroczny plebiscyt GRA ROKU 2007 czas zacząć! Od dzisiaj każdy z Was na specjalnej stronie plebiscytowej może zagłosować na swoje ulubione tytuły, spośród których wyłonimy ten jeden, który w Waszej opinii otrzyma prestiżowy tytuł GRY ROKU 2007!

The Sims 3 - pierwsze szczegóły już wkrótce

Maciej Makuła, 15 lutego 2008, 14:40

Na forum serwisu Quarter To Three pojawiła się lista gier spod znaku The Sims, które rzekomo miałyby się pojawić w roku 2008. Widniały na niej takie pozycje, jak: The Sims 3, MySims dla PC, MySims Kingdom, Sim Animals, MySims Party oraz Sim City Creator. Część tytułów potwierdziły ostatnie oświadczenia Electronic Arts, jednak dla uniknięcia nieporozumień głos w sprawie zabrał Rod Humble z oddziału firmy z Redmond zajmującego się właśnie marką The Sims.

Zapowiedziano dodatek do Ship Simulator 2008

Robert Duraj, 15 lutego 2008, 13:59

Ship Simulator 2008 pojawił się na rynku w zeszłym roku. Od tego czasu sprzedał się w ponad 280 000 kopii. Twórcy przygotowali dla swoich fanów dodatek, rozszerzający możliwości gry.

Urban Mysteries zmienia nazwę na Recoil Retrograd
Urban Mysteries zmienia nazwę na Recoil Retrograd

Robert Duraj, 15 lutego 2008, 13:14

Urban Mysteries to pierwszy tytuł, przygotowywanej przez zespół Zeitguyz gry. Producenci ogłosili jednak zmianę nazwy swojego projektu na Recoil: Retrograd, gdyż, jak twierdzą, podczas tworzenia, ich dzieło odeszło od pierwotnych planów.

Remake Vigilante 8 na Xbox Live Arcade
Remake Vigilante 8 na Xbox Live Arcade

Robert Duraj, 15 lutego 2008, 11:22

Activision zapowiedziało reanimację gry powstałej w 1998 roku - Vigilante 8. Nowa wersja o podtytule Arcade będzie jednak dostępna tylko na Xbox Live Arcade.

Zapoznaj się z nowymi filmami z gry Street Fighter IV

Piotr Doroń, 15 lutego 2008, 11:05

Tegoroczna edycja tokijskiej imprezy AOU Amusement Expo oficjalnie wystartowała. I już na samym jej początku zostaliśmy dosłownie zasypani filmami z nowych produkcji. Jedną z pierwszych zaprezentowanych pozycji jest Street Fighter IV, najnowsza trójwymiarowa odsłona jednej z najpopularniejszych serii bijatyk.

Sega dzieli się oficjalnym, europejskim planem wydawniczym na najbliższe tygodnie

Piotr Doroń, 15 lutego 2008, 10:44

Japoński koncern Sega podzielił się z nami oficjalnymi informacjami na temat europejskich premier swoich najnowszych produkcji. Poznaliśmy w ten sposób spory wycinek tegorocznego planu wydawniczego firmy.

Konsole są bardziej opłacalne od pecetów - mówi CliffyB
Konsole są bardziej opłacalne od pecetów - mówi CliffyB

Przemysław Zamęcki, 15 lutego 2008, 10:40

W niekończącej się wojnie platformowej głos postanowił zabrać również sam Cliff Bleszinski, autor obsypanego nagrodami Gears of War. W branży gier trendy dyktuje rynek, a ten nie garnie się zbytnio do grania na pecetach. Według Bleszinskiego niekwestionowanym zwycięzcą dzisiejszych czasów są konsole, „blaszaki” muszą zadowolić się drugim miejscem.

nVidia pracuje nad intergracją silnika PhysX z własnymi kartami graficznymi

Piotr Doroń, 15 lutego 2008, 10:20

Nie musieliśmy czekać specjalnie długo na ujawnienie szczegółów związanych z przyszłymi planami koncernu nVidia, wynikającymi z faktu przejęcia firmy Ageia. Podzielił się nimi prezes największego producenta chipów graficznych, Jen-Hsun Huang.

Hackerzy ujawniają nowe utwory do gry Rock Band

Piotr Doroń, 15 lutego 2008, 10:15

Sprytni fani już niejednokrotnie odkryli interesujące szczegóły na temat swoich ulubionych gier. Bardzo często pozyskiwali je w wyniku nielegalnych działań. Nie inaczej jest w przypadku Rock Band i nieujawnionej do tej pory listy utworów.

Najnowsze zwiastuny filmów Far Cry i Indiana Jones

Przemysław Zamęcki, 15 lutego 2008, 09:49

Podobno Uwe Boll jest całkiem niezłym pięściarzem. Jeżeli chwilkę poszperacie w pamięci, powinniście sobie przypomnieć, jak rzucił wyzwanie obrażającym go, w jego mniemaniu, dziennikarzom, aby stawili mu czoła podczas prawdziwego pojedynku bokserskiego. Znalazło się kilku śmiałków, jednak żadnemu z nich nie udało się wielkiego Uwe położyć na deski. Stąd mniemanie, że boksowanie idzie mu całkiem nieźle. Wniosek może być tylko jeden. Uwe Boll minął się z powołaniem, bo reżyser z niego żaden.

Wciel się w tarantulę i walcz o przetrwanie w grze Deadly Creatures

Piotr Doroń, 15 lutego 2008, 09:32

Informacjami o dosyć niecodziennej produkcji podzieliła się z nami firma THQ. Deadly Creatures, bo taki tytuł został jej nadany, umożliwi graczom wcielenie się w tak oryginalnych bohaterów, jak skorpion i tarantula. Produkcja zostanie wydana wyłącznie na konsolę Nintendo Wii.

Ekstremalna jazda tylko z Pure
Ekstremalna jazda tylko z Pure

Piotr Doroń, 15 lutego 2008, 09:05

Wszystkim fanom ekstremalnej jazdy na quadach i podobnych im maszynach, chcielibyśmy przedstawić pierwsze oficjalne informacje na temat gry Pure. Najnowsza produkcja autorstwa Disney Interactive Studios, będąca aktualnie w zaawansowanej już fazie developingu, trafi do sprzedaży jesienią bieżącego roku. Poniżej zamieściliśmy również pierwsze zrzuty ekranowe.

Red Faction: Guerilla - znamy dewelopera
Red Faction: Guerilla - znamy dewelopera

Przemysław Zamęcki, 15 lutego 2008, 08:58

Zapewne wielu graczy z nutką nostalgii wspomina znakomitą, jak na swoje czasy strzelaninę Red Faction. Teraz, pełni obaw oczekujemy na każdą, najmniejszy nawet przeciek dotyczący trzeciej części.

World in Conflict także na PlayStation 3

Piotr Doroń, 15 lutego 2008, 08:43

Firma Sierra Entertainment poinformowała, że konsolowa edycja strategii czasu rzeczywistego pod tytułem World in Conflict ukaże się nie tylko w wersji na Xboxa 360, ale także na PlayStation 3. Będzie zatem kolejną, po Command & Conquer: Red Alert 3, pozycją tego typu, która zostanie wydana na najnowszą platformę koncernu Sony.

SAGA, nowa gra z gatunku MMORTS zadebiutuje w marcu

Przemysław Zamęcki, 15 lutego 2008, 08:19

Firma Silverlode Interactive zapowiedziała na 4 marca start nowej gry sieciowej z gatunku strategii czasu rzeczywistego zatytułowanej SAGA.