Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 27 lutego 2008

20 kwietnia dniem premiery nowych gier z cyklu Pokemon

Jiker, 27 lutego 2008, 16:16

20 kwietnia na światowym rynku gier zadebiutują kolejne dwie pozycje z cyklu Pokemon. Zgodnie z wieloletnią tradycją Nintendo zaoferuje graczom jedną produkcję wydaną w dwóch wersjach. Będą się one różnić wyłącznie subtelnymi różnicami, które docenią w największym stopniu gracze mogący pochwalić się żyłką kolekcjonerską.

Plotki z EGM-a
Plotki z EGM-a

Przemysław Zamęcki, 27 lutego 2008, 15:49

Za chwilę w amerykańskich sklepach pojawi się nowy numer magazynu Electronic Gaming Monthly, a subskrybenci już cieszą się zapachem farby drukarskiej, wobec czego nie można przepuścić takiej okazji i nie zajrzeć do rubryki poświęconej branżowym plotkom i przeciekom.

Poznaliśmy europejską cenę zestawu Wii Fit
Poznaliśmy europejską cenę zestawu Wii Fit

Jiker, 27 lutego 2008, 15:19

Firma Nintendo uzupełniła wreszcie wszystkie najważniejsze informacje o europejskiej premierze programu Wii Fit. Potwierdzona została jej data oraz, co ważniejsze, cena. Wysoka, aczkolwiek z ważnego powodu – w skład zestawu wejdzie przecież specjalna mata.

Nowa data premiery Haze

Przemysław Zamęcki, 27 lutego 2008, 15:03

Zapewne spora część posiadaczy PlayStation 3 z niecierpliwością oczekuje kolejnych informacji na temat futurystycznej strzelaniny o nazwie Haze. Miło nam zatem poinformować, że będący wydawcą programu francuski koncern Ubisoft wspólnie z producentem Free Radical zdecydowali się na podanie nowej daty premiery gry.

Amerykańska i europejska premiera MGS 4 pod koniec drugiego kwartału 2008 roku
Amerykańska i europejska premiera MGS 4 pod koniec drugiego kwartału 2008 roku

Jiker, 27 lutego 2008, 14:46

Metal Gear Solid 4 to bez wątpienia jedna z tych pozycji, której zadaniem jest przekonanie wielu nowych graczy do konsoli PlayStation 3. Do tej pory jednak nie mogliśmy powiedzieć, że jesteśmy pewni, kiedy do tego dojdzie. Milczenie w tej sprawie przerwało samo SCE, które ogłosiło za pośrednictwem bloga, że najnowsze przygody z cykl Metal Gear Solid zostaną wydane w drugim kwartale bieżącego roku.

Obejrzyj szkice projektowe z Knights of the Old Republic III

Von Zay, 27 lutego 2008, 14:27

Na stronie pracującego dla LucasArts artysty Jamesa Zhanga - JZConcepts.com, znaleziono ukryty folder, a w nim materiały z Knights of the Old Republic III.

Sims Online zmienia się w EA Land

Przemysław Zamęcki, 27 lutego 2008, 14:20

Jak donosi brytyjski serwis MCV, Electronic Arts pomimo fiaska związanego z projektem Sims Online nie zamierza wycofać się z pomysłu społecznościowej gry MMO. Stąd też pomysł ożywienia starego programu i nadania mu nowej nazwy. Oczywiście nie zabraknie przemodelowania świata, licznych poprawek oraz co najważniejsze, udostępnienia go graczom całkowicie za darmo.

Kolońskie targi gier zagrożeniem dla Games Convention?

Jiker, 27 lutego 2008, 12:57

Lipskie targi Games Convention urosły do miana jednej z największych tego typu imprez na świecie. Najnowsza edycja, której start został zaplanowany na 21 sierpnia, z pewnością pobije wszystkie dotychczasowe rekordy. Czy będzie ona jednocześnie ostatnią próbą organizacji klasycznych GC?

Electronic Arts zapowiada  NFL Head Coach 2009
Electronic Arts zapowiada NFL Head Coach 2009

Von Zay, 27 lutego 2008, 11:08

Electronic Arts zapowiedziało grę NFL Head Coach 2009. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że okładkę zdobić będzie twarz trenera zespołu Indianapolis Colts - Tony'ego Dungy.

Pierwsze informacje o Deadliest Catch Alaskan Storm
Pierwsze informacje o Deadliest Catch Alaskan Storm

ult, 27 lutego 2008, 10:49

Użytkownicy X360 i PC już niebawem będą mogli zakosztować smaku żeglarskiego żywota, wypływając na wirtualne Morze Beringa. Liquid Dragon Studios ogłosiło, iż pracuje nad symulatorem łodzi rybackiej, Deadliest Catch Alaskan Storm, który ma ukazać się jeszcze w tym roku.

Ujawniono oficjalną listę utworów do WipEout HD
Ujawniono oficjalną listę utworów do WipEout HD

Jiker, 27 lutego 2008, 10:33

Pierwsza odsłona kultowego cyklu futurystycznych gier wyścigowych powstająca na PlayStation 3 wzbudza wiele emocji. Robi to nawet pomimo faktu, iż de facto będzie wyłącznie sprytnym miksem WipEout Pure oraz Pulse, przyprawionym next-genową oprawą graficzną. Świadczy o tym nie tylko ujawnione już trasy, czy frakcje, ale także lista utworów muzycznych, które zagrzeją nas do boju w trakcie wyścigów.

Molyneux twierdzi, że zawiódł graczy
Molyneux twierdzi, że zawiódł graczy

aRusher, 27 lutego 2008, 10:05

Peter Molyneux, szef studia Lionhead to dosyć kontrowersyjna postać – bardzo często komentuje różne wydarzenia z branży gier, ale czasem przeczy sam sobie. Jeszcze niedawno pisaliśmy o jego niezbyt optymistycznych poglądach dotyczących przyszłości rynku PC. Teraz zarzuty stawia sam sobie.

Marka Guild Wars ze sprzedażą na poziomie pięciu milionów egzemplarzy

Jiker, 27 lutego 2008, 10:04

World of Warcraft to bez wątpienia najlepiej sprzedająca się pozycja ostatnich lat. Wśród produkcji MMO nie ma sobie równych. Nie oznacza to jednak, że inne gry tego typu (bądź aspirujące do takiego miana) sprzedają się słabo. Jest wręcz przeciwnie, o czym świadczy najdobitniej liczba wyprzedanych egzemplarzy serii Guild Wars.

Dodatki do Two Worlds już niedługo w ofercie Xbox Live Marketplace

Jiker, 27 lutego 2008, 09:10

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla tych użytkowników konsoli Xbox 360, którym przypadła do gustu przygoda zaserwowana w grze Two Worlds, dziele polskiego studia deweloperskiego Reality Pump. Jak poinformował wydawca produkcji, firma Southpeak Interactive, w ciągu najbliższych kilku tygodni do sprzedaży trafią dwa rozbudowane dodatki, które będzie można nabyć za pośrednictwem usługi Xbox Live.

Światowy debiut pecetowego Mass Effect ustalony

Jiker, 27 lutego 2008, 08:12

Od dwóch tygodni wiemy, że jedna z najlepszych gier ubiegłego roku – Mass Effect firmy Bioware – zostanie wydana w wersji przeznaczonej dla komputerów klasy PC. Dzisiaj poznaliśmy dokładną datę jej amerykańskiej premiery.